mieszarka do zapraw, klejów, farb 1400W, RUBIMIX-8 EASY PRO, RUBI [16903]
-
Producent:
-
Kod producenta:16903
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5512 pkt. |
Elektryczna mieszarka RUBIMIX-8 EASY PRO Rubi [16903] z silnikiem o mocy 1400W i pojedynczym mieszadłem do zapraw i klejów cementowych o średnicy 120 mm z potrójną łopatką, pakowana w kartonie.
Jest przeznaczona do mieszania różnych materiałów, takich jak zaprawy, kleje, żywice, gips, farby i inne płynne materiały.
Mieszarka elektryczna RUBIMIX-8 obsługuje mieszadła o maksymalnej średnicy 120 mm, umożliwiając tym samym efektywne mieszanie mas do 25 kg.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Mieszarka do zapraw RUBIMIX-8 EASY PRO, Rubi [16903]:
- mieszarka z pojedynczym mieszadłem służy do uniwersalnych zastosowań dzięki łatwej wymianie mieszadła,
- używana do pracy z zaprawami cementowymi, żywicami, klejami, farbami oraz innymi podobnymi materiałami,
- wyposażona jest silnik o mocy 1400 W oraz oraz 1-biegową skrzynię biegów o prędkości 700 obr/min.,
- podwójny uchwyt umożliwia przyjęcie wygodnej pozycji roboczej,
- na uchwycie został umieszczony przycisk bezpieczeństwa zapobiegający przypadkowemu włączeniu,
- wyposażona jest w mieszadło do zapraw i klejów cementowych o średnicy 120 mm, z potrójną łopatką,
- mieszarka elektryczna RUBIMIX-8 obsługuje mieszadła o maksymalnej średnicy 120 mm, umożliwiając tym samym efektywne mieszanie mas do 25 kg,
- mieszadło ma możliwość zamocowanie wszystkich mieszadeł z gwintem M14, mieszadeł bezgwintowych (przy użyciu uchwytu wiertarskiego) oraz specjalnych mieszadeł RUBI wykorzystujących system szybkiego mocowania FAST-IN (przy użyciu dedykowanego adaptera),
- bezpośredni dostęp do obudowy szczotek silnika umożliwia szybką i łatwą ich konserwację bądź wymianę,
- wykonanie z bardzo lekkich i wysoce odpornych materiałów, zapewnia mieszarce maksymalną niezawodność i trwałość.
Parametry techniczne mieszarki RUBIMIX-8 Rubi [16903]:
- moc silnika: 1400W,
- stałe obroty: 700 obr./min.,
- ilość biegów: 1,
- gwint mocowania mieszadła: M14,
- max. średnica mieszadła: 120 mm,
- max. waga jednorazowego mieszania: 25 kg,
- waga: 6 kg
Wyposażenie mieszarki RUBIMIX-8 Rubi [16903]:
- mieszadło o średnicy 120mm,
- klucz płaski 19 mm
- klucz płaski 22 mm,
- zapasowy komplet szczotek,
- instrukcja obsługi
| waga kg: | 6 kg |
| na wyposażeniu: | mieszadło o średnicy 120mm, klucz płaski 19 mm klucz płaski 22 mm, zapasowy komplet szczotek, instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 700 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| moc znamionowa: | 1400 W |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | karton |
| max. średnica mieszadła: | 120 mm |
| max waga jednorazowego mieszania: | 25 kg |
| EAN: | 8413797169034 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
