akumulatorowy dozownik wody, do mieszarek, AQiX, Collomix [19042]
-
Producent:
-
Kod producenta:19042
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
brak na stanie
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 13878 pkt. |
Akumulatorowy dozownik wody, do mieszarek, AQiX, Collomix [19042], dostarczany w walizce z tworzywa sztucznego.
Urządzenie zapewnia precyzyjne dozowanie z dokładnością do 0,1 l.
Zasilany dwiema bateriami 1,5 V (AA LR6), producent ze względów bezpieczeństwa, zabrania eksploatacji urządzenia z użyciem baterii (AA) nadających się do ponownego naładowania !
Wyposażony w złącze 1/2", z dwoma szybkozłączami 3/4" w zestawie. Do poprawnej pracy potrzebuje słodkiej wody do 40°C i ciśnienia 2–6 barów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowy dozownik wody, do mieszarek, AQiX, Collomix [19042]
- urządzenie pomaga zaoszczędzić czas i zapewnia powtarzalność w dozowaniu ilości wody z dokładnością do 0.1L,
- dozownik zasilany jest 2 bateriami 1.5V (AA LR6),
- producent ze względów bezpieczeństwa, zabrania eksploatacji urządzenia z użyciem baterii (AA) nadających się do ponownego naładowania !
- urządzenie posiada złącze wody w rozmiarze 1/2", natomiast w zestawie dostarczane są 2 szybkozłącza 3/4",
- stopień izolacji IP64 zapewnia ochronę przed pyłem i zachlapaniem wodą z różnych kierunków,
- urządzenie można zawiesić na dowolnym wiadrze lub na automatycznych mieszarkach Collomix,
- należy używać wyłącznie klarownej wody słodkiej w temperaturze do 40°C,
- urządzenie do poprawnej pracy potrzebuje ciśnienia od 2 do 6 barów,
- dozownik dostarczany jest w walizce z tworzywa sztucznego,
PARAMETRY TECHNICZNE AKUMULATOROWEGO DOZOWNIKA COLLOMIX [19042]
- zasilanie: 2 baterie 1.5V AA LR6,
- zakres pomiarowy: 1-99 L,
- dokładność: 1 - 3L ± 60ml / >3L ± 2%,
- temperatura robocza urządzenia: 5°C do 50°C,
- minimalne ciśnienie robocze: 2 bar,
- maksymalne ciśnienie robocze: 6 bar,
- prędkość przepływu wody: 10-25 L/min,
- złącze dopływu wody: 1/2",
- waga: 688 g,
WYPOSAŻENIE DOZOWNIKA COLLOMIX [19042]
- 2 baterie 1.5V (AA LR6),
- 2 szybkozłącza 3/4",
| typ akumulatorów: | bateria |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga kg: | 1,16 kg |
| na wyposażeniu: | 2 baterie 1.5V (AA LR6), 2 szybkozłącza 3/4", |
| opakowanie: | walizka z tworzywa |
| EAN: | 4011024190420 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.16 kg |
| Gwarancja: | 2 lata gwarancji producenta |
| długość opakowania: | 29.00 cm |
| szerokość opakowania: | 25.40 cm |
| wysokość opakowania: | 8.90 cm |
| instrukcja obsługi: | https://www.collomix.com/03%20Dokumente-Variants/Bedienungsanleitungen/02%20flowTEC/AQiX/BA_AQiX_MULTI_19387_ebook.pdf |
| dokumenty: | https://www.collomix.com/03%20Dokumente-Variants/Ersatzteillisten%20%26%20Explosionszeichnungen/02%20flowTEC/AQiX/ETL%20AQiX_MULTI_ebook.pdf |
| cetyfikaty: | https://www.collomix.com/03%20Dokumente-Variants/Bedienungsanleitungen/02%20flowTEC/AQiX/BA_%20Zusatzblatt_AQiX%20US_California%2065_45866_ebook.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Collomix GmbH ul. Daimlerstraße 9 85080 Gaimersheim, Germany e-mail: info@collomix.de |
