dwubiegowa mieszarka elektryczna do zapraw 180mm o mocy 1800W, Makita [UT1600]
-
Producent:
-
Kod producenta:UT1600
1441,29zł brutto
1171,78zł netto
1507,82zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 14413 pkt. |
2 biegowa mieszarka firmy MAKITA model UT1600. z silnikiem o mocy 1800W, ma standardowy uchwyt M14 do mocowania mieszadeł o maksymalnej średnicy 180mm, mieszarka posiada 2 biegi,
znakomita maszyna do mieszania klejów i materiałów tynkarskich jednorazowo do 80kg
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.2 biegowa mieszarka do zapraw firmy MAKITA model UT1600:
- mieszarka UT1600 wyposażona został w silnik o mocy 1800 W i elektroniczną regulację prędkości obrotowej (w wyłączniku) i dwa mechaniczne biegi,
- posiada bardzo solidny uchwyt z metalu,
- niezastąpiona przy pracach wykończeniowych przeznaczona do mieszania farb, zapraw, kleju do płytek i środków wygładzających i poziomujących,
- mieszarka może maksymalnie jednorazowo mieszać do 80kg zaprawy,
parametry mieszarki UT1600:
- moc znamionowa silnika: 1800W,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- I bieg: 0-440 obr/min,
- II bieg: 0-970 obr/min,
- max średnica mieszadła: 180 mm,
- uchwyt narzędzia wew gwint: M14 ,
- max waga jednorazowego mieszania: 80 kg,
- waga: 7,1 kg.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
| waga kg: | 7,1 kg |
| na wyposażeniu: | mieszarka, karton |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-970 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-440 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-970 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| moc znamionowa: | 1800 W |
| liczba biegów: | 2 |
| opakowanie: | karton |
| max waga jednorazowego mieszania: | 80 kg |
| EAN: | 088381648448 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 9 kg |
| długość opakowania: | 45 cm |
| szerokość opakowania: | 40 cm |
| wysokość opakowania: | 22 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
