mieszarka do zapraw, klejów, farb RubiMix 9-N, RUBI [25940]
-
Producent:
-
Kod producenta:25940
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7204 pkt. |
Mieszarka RUBIMIX 9-N firmy Rubi [25940] z silnikiem o mocy 1200W i pojedynczym mieszadłem służy do mieszania różnych materiałów. Posiada dwa biegi mechaniczne i elektroniczną regulację prędkości obrotowej.
Niezastąpiona maszyna przy układaniu płytek, a po zastosowaniu odpowiednich mieszadeł do mieszania zapraw cementowych, żywic i zapraw epoksydowych, farb, płynów i materiałów o niskiej gęstości, zapraw klejowych czy gipsu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.mieszarka do zapraw RUBIMIX 9-N firmy Rubi [25940]:
- z pojedynczym mieszadłem służy do uniwersalnych zastosowań dzięki łatwej wymianie mieszadła,
- używana do pracy z zaprawami cementowymi, klejami, farbami oraz innymi materiałami,
- podwójny uchwyt umożliwia przyjęcie wygodnej pozycji roboczej,
- mieszarka wyposażona jest w 2-biegowy reduktor (dwa biegi mechaniczne) z elektroniczną regulacją dla optymalnego doboru szybkości mieszania każdego materiału,
- wykonana z bardzo lekkich i wysoce odpornych materiałów, zapewniających maksymalną niezawodność i trwałość,
- mieszarka wyposażona jest silnik o mocy 1200 W oraz dwa zakresy prędkości obrotów: 0-620 i 0-810 obr/min. z łatwo dostępnym regulatorem znajdującym się przy uchwycie,
- mieszarka elektryczna RUBIMIX-9 N obsługuje mieszadła o maksymalnej średnicy 140 mm, umożliwiając tym samym efektywne mieszanie mas do 40 kg,
- każdy model mieszarki z serii RUBIMIX-9 N wyposażony jest w mieszadło do zapraw cementowych,
- mieszadło ma możliwość zamocowanie wszystkich mieszadeł z gwintem M14, mieszadeł bezgwintowych (przy użyciu uchwytu wiertarskiego) oraz specjalnych mieszadeł RUBI wykorzystujących system szybkiego mocowania FAST-IN (przy użyciu dedykowanego adaptera).
mieszarka RUBIMIX 9-N [25940]:
- moc silnika: 1200W,
- regulacja obrotów: od 0-620, 0-810 obr/min
- ilość biegów: 2 mechaniczne,
- gwint mocowania mieszadła: M14,
- na wyposażeniu: mieszadło o średnicy 120mm i długości 4.3/4''
- max. średnica mieszadła: 140mm,
- max. waga jednorazowego mieszania: 40 kg.
| waga kg: | 5,5 kg |
| na wyposażeniu: | mieszadła o średnicy 120, klucz 22mm, klucz 19mm, karton |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-810 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-620 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-810 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| moc znamionowa: | 1200 W |
| liczba biegów: | 2 |
| opakowanie: | karton |
| max. średnica mieszadła: | 140 mm |
| max waga jednorazowego mieszania: | 40 kg |
| EAN: | 8413797259407 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
