mieszarka do zapraw, Rubimix-9 SUPERTORQUE z walizką Rubi [26974-RUBI] 1800W, 2 biegowa
-
Producent:
-
Kod producenta:26974-RUBI
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7395 pkt. |
Mieszarka do zapraw, Rubimix-9 SUPERTORQUE RUBI [26974] wyposażona w 2 biegową skrzynię biegów pakowana w walizce.
Wyposażona w silniki o mocy 1800W, dzięki któremu obsługuje mieszadła o średnicy do 160 mm, umożliwiając tym samym efektywne mieszanie mas do 60 kg,
Niezastąpiona maszyna przy układaniu płytek; a przy zastosowaniu odpowiednich mieszadeł do mieszania zapraw cementowych, żywic i zapraw epoksydowych, farb, płynów i materiałów o niskiej gęstości, zapraw klejowych czy gipsu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.mieszarka 2 biegowa do zapraw, Rubimix-9 SUPERTORQUE 1800W, z walizką [26974]:
- RUBIMI-9 SUPERTORQUE to mieszarka elektryczna odpowiednia do mieszania zapraw cementowych, farb, żywic i innych materiałów,
- najważniejszą cechą mieszarki RUBIMIX-9 SUPERTORQUE jest jej siła (moment obrotowy 28Nm), w
- wyposażona jest silnik o mocy 1800W, dzięki któremu obsługuje mieszadła o średnicy do 160 mm, umożliwiając tym samym efektywne mieszanie mas do 60 kg,
- mieszarka posiada 2-biegową mechaniczną skrzynię biegów, która pozwala na regulację obrotów w zakresach 0-450 iraz 0-780,
- dodatkowo prędkość mieszania możemy regulować spustem wyposażonym również w system miękkiego startu,
- dla większej wygody pracy mieszarka posiada podwójny uchwyt roboczy i ergonomiczną dwu komponentową rękojeść,
- RUBIMIX-9 SUPERTORQUE wyposażona jest w mieszadło do zapraw 140 mm mocowane na gwint M14,
- mocowanie na gwint M14 jest kompatybilne z adapterem FAST-IN (ref. 76907).
mieszarka RUBIMIX-9 SUPERTORQUE [26974]:
- moc silnika: 1800W,
- regulacja obrotów: od 0-480, 0-780 obr/min
- ilość biegów: 2 mechaniczne,
- gwint mocowania mieszadła: M14,
- na wyposażeniu: mieszadło o średnicy 140mm, długości 590mm,
- max. średnica mieszadła: 160mm,
- max. waga jednorazowego mieszania: 60 kg.
mieszarka Rubimix-9 SUPERTORQUE [26974]:
- mieszarka Rubimix-9 SUPERTORQUE,
- mieszadło do zapraw: 140mm średnicy, 590mm długości [M−140−R 3H],
- klucz 19,
- klucz 22,
- komplet szczotek,
- opakowanie: walizka
| waga kg: | 7,9 kg |
| na wyposażeniu: | mieszadło do zapraw: 160mm średnicy, 590mm długości [M−140−R 3H], klucz 19, klucz 22, komplet szczotek, opakowanie: walizka |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-780 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-450 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-780 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| moc znamionowa: | 1800 W |
| liczba biegów: | 2 |
| opakowanie: | walizka |
| max. średnica mieszadła: | 160 mm |
| max. długość mieszadła: | 590 mm |
| max waga jednorazowego mieszania: | 60 kg |
| EAN: | 8413797269741 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
