Brzeszczot o długości 950mm, 3 zęby/cal, BAHCO [3802-950-70-3.00-3]
-
Producent:
-
Kod producenta:3802-950-70-3.00-3
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8249 pkt. |
Brzeszczot maszynowy o długości 950mm, 3 zęby/cal, BAHCO [3802-950-70-3.00-3] przeznaczony do cięcia stali, różnego rodzaju stopów metali, czy innych materiałów.
Brzeszczot wykonany jest ze stali szybkotnącej HSS.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Brzeszczot maszynowy o długości 950mm, 3 zęby/cal, BAHCO [3802-950-70-3.00-3]
- przeznaczony do cięcia stali, różnego rodzaju stopów, czy innych materiałów,
- brzeszczot wykonany jest ze stali szybkotnącej HSS,
- dostępne są także inne długości brzeszczotów maszynowych,
PARAMETRY TECHNICZNE BRZESZCZOTU BAHCO [3802-950-70-3.00-3]
- długość całkowita (L): 950 mm,
- wysokość brzeszczotu (W): 70 mm,
- grubość brzeszczotu (T): 3.00 mm,
- liczba zębów na cal: 3,
- waga: 1608 g,
| długość całkowita: | 950 mm |
| waga: | 1.608 g |
| liczba zębów na cal: | 3 |
| materiał ostrza: | HSS |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.7 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
