    3809-500-50-2.50-4-KA
202,55zł brutto
164,67zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 2025 pkt.
Brzeszczot maszynowy o długości 500mm, 4 zęby/cal, BAHCO [3809-500-50-2.50-4-KA] przeznaczony do cięcia stali, różnego rodzaju stopów metali, czy innych materiałów.
Brzeszczot przeznaczony jest do maszyn typu KASTO.
Sandflex® - bimetaliczna konstrukcja sprawia, że jest elastyczny i bardzo wytrzymały na obciążenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Brzeszczot maszynowy o długości 500mm, 4 zęby/cal, BAHCO [3809-500-50-2.50-4-KA]
  • brzeszczot przeznaczony do maszyn typu KASTO,
  • przeznaczony do cięcia stali, różnego rodzaju stopów, czy innych materiałów,
  • dostępne są także inne długości brzeszczotów maszynowych,
PARAMETRY TECHNICZNE BRZESZCZOTU BAHCO [3809-500-50-2.50-4-KA]
  • długość całkowita (L): 500 mm,
  • wysokość brzeszczotu (W): 50 mm,
  • grubość brzeszczotu (T): 2.50 mm,
  • liczba zębów na cal: 4,
  • waga: 513g,
długość całkowita: 500 mm