Brzeszczot o długości 500mm, 4 zęby/cal, BAHCO [3809-500-50-2.50-4-KA]
-
Producent:
-
Kod producenta:3809-500-50-2.50-4-KA
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2025 pkt. |
Brzeszczot maszynowy o długości 500mm, 4 zęby/cal, BAHCO [3809-500-50-2.50-4-KA] przeznaczony do cięcia stali, różnego rodzaju stopów metali, czy innych materiałów.
Brzeszczot przeznaczony jest do maszyn typu KASTO.
Sandflex® - bimetaliczna konstrukcja sprawia, że jest elastyczny i bardzo wytrzymały na obciążenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Brzeszczot maszynowy o długości 500mm, 4 zęby/cal, BAHCO [3809-500-50-2.50-4-KA]
- brzeszczot przeznaczony do maszyn typu KASTO,
- przeznaczony do cięcia stali, różnego rodzaju stopów, czy innych materiałów,
- Sandflex® - bimetaliczna konstrukcja sprawia, że jest elastyczny i bardzo wytrzymały na obciążenia,
- dostępne są także inne długości brzeszczotów maszynowych,
PARAMETRY TECHNICZNE BRZESZCZOTU BAHCO [3809-500-50-2.50-4-KA]
- długość całkowita (L): 500 mm,
- wysokość brzeszczotu (W): 50 mm,
- grubość brzeszczotu (T): 2.50 mm,
- liczba zębów na cal: 4,
- waga: 513g,
| długość całkowita: | 500 mm |
| waga: | 0.513 g |
| liczba zębów na cal: | 4 |
| materiał ostrza: | bimetal |
| EAN: | 7311518114329 |
| kraj produkcji: | Białoruś |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.55 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
