brzeszczot maszynowy o długości 600mm, 6 zębów/cal, Bahco [3809-600-50-2.50-6]
-
Producent:
-
Kod producenta:3809-600-50-2.50-6
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3913 pkt. |
Bimetaliczny brzeczot maszynowy Bahco [3809-600-50-2,50-6] - przeznaczony do cięcia stali, różnego rodzaju stopów, czy innych materiałów.
Sandflex® - bimetaliczna konstrukcja sprawia, że jest elastyczny i praktycznie niełamliwy, a przy tym bardzo wytrzymały na obciążenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.bimetaliczny brzeszczot maszynowy Bahco [3809-600-50-2,50-6]:
- przeznaczony do cięcia stali, różnego rodzaju stopów, czy innych materiałów
- Sandflex® - bimetaliczna konstrukcja sprawia, że jest elastyczny i praktycznie niełamliwy, a przy tym bardzo wytrzymały na obciążenia,
- dostępne są także inne długości brzeszczotów maszynowych: 300, 350, 400, 425, 450, 500, 700mm
brzeszczot Bahco [3809-600-50-2,50-6]:
- długość całkowita (L): 600 mm,
- wysokość brzeszczotu (W): 50 mm,
- grubość brzeszczotu (T): 2,50 mm,
- liczba zębów na cal: 6,
- waga: 588g
| długość całkowita: | 600 mm |
| waga: | 588 g |
| wymiary: | 600x50x2,5 mm |
| liczba zębów na cal: | 6 |
| przeznaczenie: |
|
| materiał ostrza: | bimetal |
| EAN: | 7311518114596 |
| kraj produkcji: | Białoruś |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.615 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
