brzeszczot maszynowy o długości 500mm, 6 zębów/cal, Bahco [3809-500-45-2.25-6]
-
Producent:
-
Kod producenta:3809-500-45-2.25-6
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2692 pkt. |
Bimetaliczny brzeczot maszynowy Bahco [3809-500-45-2,25-6] - przeznaczony do cięcia stali, różnego rodzaju stopów, czy innych materiałów
Sandflex® - bimetaliczna konstrukcja sprawia, że jest elastyczny i praktycznie niełamliwy, a przy tym bardzo wytrzymały na obciążenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.bimetaliczny brzeszczot maszynowy Bahco [3809-500-45-2,25-6]:
- przeznaczony do cięcia stali, różnego rodzaju stopów, czy innych materiałów
- Sandflex® - bimetaliczna konstrukcja sprawia, że jest elastyczny i praktycznie niełamliwy, a przy tym bardzo wytrzymały na obciążenia,
- dostępne są także inne długości brzeszczotów maszynowych: 300, 350, 400, 425, 450, 500, 700mm
brzeszczot Bahco [3809-500-45-2,25-6]:
- długość całkowita (L): 500 mm,
- wysokość brzeszczotu (W): 45 mm,
- grubość brzeszczotu (T): 2,25 mm,
- liczba zębów na cal: 6,
- waga: 398g
| długość całkowita: | 500 mm |
| waga: | 398 g |
| wymiary: | 500x45x2,25 mm |
| liczba zębów na cal: | 6 |
| materiał ostrza: | bimetal |
| EAN: | 7311518114299 |
| kraj produkcji: | Białoruś |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.420 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
