Brzeszczot o długości 600mm, 10 zębów/cal, BAHCO [3802-600-45-2.25-10]
-
Producent:
-
Kod producenta:3802-600-45-2.25-10
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1682 pkt. |
Brzeszczot maszynowy o długości 600mm, 10 zębów/cal, BAHCO [3802-600-45-2.25-10] przeznaczony do cięcia stali, różnego rodzaju stopów metali, czy innych materiałów.
Brzeszczot wykonany jest ze stali szybkotnącej HSS.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Brzeszczot maszynowy o długości 600mm, 10 zębów/cal, BAHCO [3802-600-45-2.25-10]
- przeznaczony do cięcia stali, różnego rodzaju stopów, czy innych materiałów,
- brzeszczot wykonany jest ze stali szybkotnącej HSS,
- dostępne są także inne długości brzeszczotów maszynowych,
PARAMETRY TECHNICZNE BRZESZCZOTU BAHCO [3802-600-45-2.25-10]
- długość całkowita (L): 600 mm,
- wysokość brzeszczotu (W): 45 mm,
- grubość brzeszczotu (T): 2.25 mm,
- liczba zębów na cal: 10,
- waga: 503g,
| długość całkowita: | 600 mm |
| waga: | 0.503 g |
| liczba zębów na cal: | 10 |
| materiał ostrza: | HSS |
| EAN: | 7311518112356 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.55 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
