Brzeszczot do pił ramowych do cięcia drewna suchego, 912mm BAHCO [SE-51-36]
-
Producent:
-
Kod producenta:SE-51-36
Stan magazynowy: 11
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 258 pkt. |
Brzeszczot do pił ramowych, do cięcia drewna suchego, 912 mm BAHCO [SE-51-36].
Wykonany z wysokiej jakości stali hartowanej i odpuszczonej, zabezpieczony antykorozyjnie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Brzeszczot do pił ramowych, do cięcia drewna suchego, 912 mm BAHCO [SE-51-36]
- brzeszczot do pił kabłąkowych do cięcia drewna suchego oraz do cięcia poprzecznego drewna mokrego,
- wykonany z wysokiej jakości stali hartowanej i odpuszczonej,
- końce zębów hartowane indukcyjnie zapewniając zwiększoną trwałość,
- brzeszczot został zabezpieczony przed korozją,
- uniwersalne mocowanie, można go stosować w każdego typu piłach kabłąkowych o długości 910 mm,
- pakowany pojedynczo,
PARAMETRY TECHNICZNE BRZESZCZOTU BAHCO [SE-51-36]
- długość: 912 mm,
- przeznaczenie: do drewna suchego,
- waga: 100 g,
- opakowanie: karton,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 910 mm |
| waga: | 100 g |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: | do drewna suchego |
| EAN: | 7311518249458 |
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.1 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
