brzeszczot do pił kabłąkowych, ramowych do cięcia drewna suchego 32'', 810 mm BAHCO [51-32]
-
Producent:
-
Kod producenta:51-32
Stan magazynowy: 40
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 342 pkt. |
Brzeszczot do pił kabłąkowych (ramowych) 810mm do cięcia drewna suchego firmy BAHCO model 51-32, wykonany z wysokiej jakości stali hartowanej i odpuszczonej, zabezpieczony antykorozyjnie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Brzeszczot do pił ramowych (kabłąkowych) do cięcia drewna suchego o długości 32'', 810mm BAHCO 51-32
- brzeszczot do pił kabłąkowych do cięcia drewna suchego oraz do cięcia poprzecznego drewna mokrego,
- wykonany z wysokiej jakości stali hartowanej i odpuszczonej,
- zęby typu hart-point ułatwiające cięcie drewna suchego, dzięki specjalnej geometrii podczas cięcia brzeszczot nie blokuje się,
- końce zębów hartowane indukcyjnie prądem o wysokiej częstotliwości zapewniające zwiększoną trwałość,
- zabezpieczony antykorozyjnie,
- uniwersalne mocowanie, można go stosować w każdego typu piłach kabłąkowych o długości 810mm
- pakowany pojedynczo.
dane techniczne brzeszczotu 51-32:
- długość: 810 mm,
- przeznaczenie: do drewna suchego,
- waga: 90 g,
- opakowanie: karton,
| długość całkowita: | 810 mm |
| waga: | 90 g |
| opakowanie: | karta |
| przeznaczenie: | do drewna suchego |
| przeznaczone do narzędzia: | SE-15-32 |
| EAN: | 7311518003937 |
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.086 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
