brzeszczot do pił ramowych do drewna suchego 21'', 530 mm BAHCO [51-21]
-
Producent:
-
Kod producenta:51-21
Stan magazynowy: 20
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 207 pkt. |
Brzeszczot do pił kabłąkowych (ramowych) 530mm do cięcia drewna suchego firmy BAHCO model 51-21, wykonany z wysokiej jakości stali hartowanej i odpuszczonej, zabezpieczony antykorozyjnie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Brzeszczot do pił ramowych (kabłąkowych) do cięcia drewna suchego o długości 21'', 530mm BAHCO 51-21
- brzeszczot do pił kabłąkowych do cięcia drewna suchego oraz do cięcia poprzecznego drewna mokrego,
- wykonany z wysokiej jakości stali hartowanej i odpuszczonej,
- zęby typu hart-point ułatwiające cięcie drewna suchego, dzięki specjalnej geometrii podczas cięcia brzeszczot nie blokuje się,
- końce zębów hartowane indukcyjnie prądem o wysokiej częstotliwości zapewniające zwiększoną trwałość,
- zabezpieczony antykorozyjnie,
- uniwersalne mocowanie, można go stosować w każdego typu piłach kabłąkowych o długości 530mm
- pakowany pojedynczo.
dane techniczne brzeszczotu 51-21:
- długość: 530 mm,
- przeznaczenie: do drewna suchego,
- waga: 45 g,
- opakowanie: karton,
| długość całkowita: | 530 mm |
| waga: | 45 g |
| opakowanie: | karta |
| przeznaczenie: | do drewna suchego |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 7311518003906 |
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.055 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
