brzeszczot do pił kabłąkowych, ramowych, do cięcia drewna mokrego, 378mm, BAHCO [23-15]
-
Producent:
-
Kod producenta:23-15
Stan magazynowy: 3
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 110 pkt. |
Brzeszczot do pił kabłąkowych (ramowych), BAHCO 23-15, o długości 378 mm, przeznaczony do cięcia drewna mokrego.
Wyprodukowany z wysokiej jakości stali hartowanej i odpuszczonej, zabezpieczony antykorozyjnie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Brzeszczot do pił ramowych (kabłąkowych) do cięcia drewna mokrego 378mm, BAHCO [23-15]:
- brzeszczot wyprodukowany z wysokiej jakości stali hartowanej i odpuszczonej, zabezpieczony antykorozyjnie,
- podwójne zęby ułatwiają cięcie świeżego drewna - dzięki specjalnej geometrii podczas cięcia brzeszczot nie blokuje się,
- końce zębów hartowane indukcyjnie prądem o wysokiej częstotliwości zapewniające zwiększoną trwałość,
- brzeszczot posiada uniwersalne mocowanie, można go stosować we wszystkich typach pił kabłąkowych o długości 378 mm,
- pakowany pojedynczo.
PARAMETRY TECHNICZNE BRZESZCZOTU BAHCO [23-15]:
- długość: 378 mm,
- przeznaczenie: do drewna mokrego,
- waga: 33 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 378 mm |
| waga: | 33 g |
| opakowanie: | karta |
| przeznaczenie: | do drewna mokrego |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 7311518274665 |
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.40 kg |
| długość opakowania: | 42.5 cm |
| szerokość opakowania: | 3.5 cm |
| wysokość opakowania: | 2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
