brzeszczot do pił kabłąkowych, ramowych do cięcia drewna mokrego 30'', 759 mm BAHCO [SE-23-30]
-
Producent:
-
Kod producenta:SE-23-30
Stan magazynowy: 6
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 221 pkt. |
Brzeszczot do pił kabłąkowych, ramowych do cięcia drewna mokrego 30'', 759 mm BAHCO [SE-23-30]
Wykonany z wysokiej jakości stali hartowanej i odpuszczonej, zabezpieczony antykorozyjnie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.brzeszczot do pił kabłąkowych, ramowych do cięcia drewna mokrego 30'', 759 mm BAHCO [SE-23-30]
- wykonany z wysokiej jakości stali hartowanej i odpuszczonej,
- podwójne zęby ułatwiające cięcie świeżego drewna, dzięki specjalnej geometrii podczas cięcia brzeszczot nie blokuje się,
- końce zębów hartowane indukcyjnie prądem o wysokiej częstotliwości zapewniające zwiększoną trwałość,
- zabezpieczony antykorozyjnie,
- uniwersalne mocowanie, można go stosować w każdego typu piłach kabłąkowych o długości 759mm,
- pakowany pojedynczo w kartonie ze zmienionym nadrukiem,
PARAMETRY TECHNICZNE BRZESZCZOTU DO DREWNA MOKREGO, BAHCO [SE-23-30]
- długość: 759 mm,
- przeznaczenie: do drewna mokrego,
- waga: 75 g,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 759 mm |
| waga: | 75 g |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: | do drewna mokrego |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 7311518241711 |
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.1 kg |
| długość opakowania: | 79.6 cm |
| szerokość opakowania: | 3.5 cm |
| wysokość opakowania: | 2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
