brzeszczot do cięcia drewna mokrego 24'', 607 mm BAHCO [SE-23-24]
-
Producent:
-
Kod producenta:SE-23-24
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 182 pkt. |
Brzeszczot do pił kabłąkowych (ramowych) 607mm do cięcia drewna mokrego firmy BAHCO model [SE-23-24], wykonany z wysokiej jakości stali hartowanej i odpuszczonej, zabezpieczony antykorozyjnie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Brzeszczot do pił ramowych (kabłąkowych) do cięcia drewna mokrego o długości 24'', 607mm BAHCO [SE-23-24]:
- wykonany z wysokiej jakości stali hartowanej i odpuszczonej,
- podwójne zęby ułatwiające cięcie świeżego drewna, dzięki specjalnej geometrii podczas cięcia brzeszczot nie blokuje się
- końce zębów hartowane indukcyjnie prądem o wysokiej częstotliwości zapewniające zwiększoną trwałość,
- zabezpieczony antykorozyjnie,
- uniwersalne mocowanie, można go stosować w każdego typu piłach kabłąkowych o długości 607mm
- pakowany pojedynczo.
- sprawdź również brzeszczot o tej długości do cięcia drewna suchego.
dane techniczne brzeszczotu [SE-23-24]:
- długość: 607 mm,
- przeznaczenie: do drewna mokrego,
- waga: 60 g,
| długość całkowita: | 607 mm |
| waga: | 60 g |
| przeznaczenie: | do drewna mokrego |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 7311518241704 |
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.063 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
