brzeszczot do pił kabłąkowych, ramowych do cięcia drewna, 607 mm, 24'', BAHCO [51-24]
-
Producent:
-
Kod producenta:51-24
Stan magazynowy: 8
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 223 pkt. |
Brzeszczot do pił kabłąkowych (ramowych) 607mm, BAHCO 51-24, przeznaczony do cięcia drewna suchego oraz do cięcia poprzecznego drewna mokrego.
Brzeszczot wykonany z wysokiej jakości stali hartowanej i odpuszczonej, zabezpieczony antykorozyjnie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Brzeszczot do pił ramowych (kabłąkowych) do cięcia drewna o długości 24'', 607mm BAHCO [51-24]:
- przeznaczony jest do cięcia drewna suchego oraz do cięcia poprzecznego drewna mokrego,
- wykonany z wysokiej jakości stali hartowanej i odpuszczonej,
- z uniwersalnym mocowaniem - można go stosować w każdego typu piłach kabłąkowych o długości 607mm,
- zęby typu hart-point ułatwiające cięcie drewna suchego, dzięki specjalnej geometrii podczas cięcia brzeszczot nie blokuje się,
- końce zębów hartowane indukcyjnie prądem o wysokiej częstotliwości zapewniające zwiększoną trwałość,
- zabezpieczony antykorozyjnie,
- pakowany pojedynczo.
Dane techniczne brzeszczotu Bahco [51-24]:
- długość: 607 mm,
- przeznaczenie: do cięcia drewna suchego oraz do cięcia poprzecznego drewna mokrego,
- waga: 65 g,
- opakowanie: karton.
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| długość całkowita: | 607 mm |
| waga: | 65 g |
| opakowanie: | karta |
| przeznaczenie: | do drewna suchego |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 7311518003913 |
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.060 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
