bimetaliczny brzeszczot Sandflex 250mm do piły ręcznej, 24 zęby na cal, Bahco [3906-250-24-100]
-
Producent:
-
Kod producenta:3906-250-24-100
Stan magazynowy: 90
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 103 pkt. |
Bimetaliczny brzeszczot Sandflex do pił ręcznych 250mm firmy Bahco [3906-250-24-100] z 24 zębami na cal umożliwia cięcie wszelkich typów metali, (brzeszczot uniwersalny do metalu),
Brzeszczot SANDFLEX wykonany jest w technologii bimetalu: część roboczą ma wykonaną ze stali szybkotnącej HSS, a część nośną ze stali sprężynowej,
Uzębienie brzeszczotów serii 3906... jest bardzo precyzyjnie szlifowane.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.bimetaliczny brzeszczot Sandflex do pił ręcznych 250mm firmy Bahco [3906-300-24-100]:
- brzeszczot 3906 z 24 zębami na cal umożliwia cięcie wszelkich typów metali, (brzeszczot uniwersalny do metalu),
- brzeszczot SANDFLEX wykonany jest w technologi bimetalu: część roboczą ma wykonaną ze stali szybkotnącej HSS, a część nośną ze stali sprężynowej,
- dzięki takiej technologii brzeszczot Sandflex ma bardzo dużą twardość i trwałość stali szybkotnącej i odporność na pękanie stali sprężynowej,
- brzeszczot serii 3906... ma uzębienie bardzo precyzyjnie szlifowane,
- przy zakupie 100 sztuk brzeszczoty dostarczane są w praktycznym opakowaniu.
parametry techniczne brzeszczotu 3906-250-24-100:
- długość całkowita: 250 mm,
- liczba zębów na cal: 24 ,
- waga: 17g
- wymiary (długość x wysokość x szerokość): 250x13x0,65 mm
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 250 mm |
| waga: | 17 g |
| liczba zębów na cal: | 24 |
| przeznaczenie: | do metalu |
| EAN: | 7311518251000 |
| kraj produkcji: | Szwecja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.015 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
