3 tarcze korundowe do cięcia, 76mm o grubości 1,6mm DeWALT [DT20592-QZ] metal, inox
-
Producent:
-
Kod producenta:DT20592-QZ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 154 pkt. |
Zestaw 3 tarcz korundowych z ziarnami tlenku glinu do cięcia metali i stali nierdzewnej INOX DeWALT model DT20592.
Średnica tarczy 76mm, otwór wewnętrzny 9,5mm, grubość tarczy 1,6mm.
Rekomendujemy stosowanie tarczy DT20592 w szlifierce DCS438.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
tarcza do cięcia metalu i stali nierdzewnej Inox 76mm DeWALT [DT20592-QZ]:
- zestaw 3szt. tarcz przeznaczonych do cięcia metalu i stali nierdzewnej,
- tarcza DT20592 posiada ziarna tlenku glinu klasy przemysłowej, dzięki temu ma 2 razy większą wytrzymałość w porównaniu do innych tarcz o wysokiej wydajności,
- znakomicie sprawdzi się przy cięciu prętów, rur, rur i płyt ze stali węglowej i nierdzewnej,
- przeznaczona jest do pracy ze szlifierką DCS438.
Parametry tarczy do cięcia metalu i INOX DeWalt DT20592:
- średnica tarczy: 76mm,
- średnica otworu: 9,5mm,
- grubość tarczy: 1,6mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 24400 obr/min.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 24400 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 9,5 mm |
| średnica tarczy: | 76 mm |
| przeznaczenie: |
|
| przeznaczone do narzędzia: | DCS438 |
| grubość tarczy: | 1,6 mm |
| EAN: | 5054905300920 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.07 kg |
| długość opakowania: | 20.00 cm |
| szerokość opakowania: | 12.50 cm |
| wysokość opakowania: | 0.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
