Zszywacz pneumatyczny na zszywki 4-16 x 12,8mm Bostitch [21680B-E]
-
Producent:
-
Kod producenta:21680B-E
591,49zł brutto
480,89zł netto
685,79zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5915 pkt. |
Zszywacz tapicerski Bostitch 21680B-E to profesjonalne narzędzie na zszywki o szerokości 12,8 mm i długości 4-16 mm.
Przeznaczony jest do mocowania drewna do drewna oraz materiałów tekstylnych do drewna w zastosowaniach meblarskich i tapicerskich. Posiada wykonaną z odlewu aluminium obudowę z magazynkiem ładowanym od dołu o pojemności do 139 zszywek.
Zszywacz pneumatyczny Bostitch [21680B-E]:
- przeznaczony jest do mocowania drewna do drewna oraz materiałów tekstylnych do drewna w zastosowaniach meblarskich i tapicerskich,
- posiada mocny i wytrzymały a zarazem lekki korpus odlany z aluminium z wygodnym, gumowym uchwytem,
- zszywacz pracuje w trybie kontaktowym - służy do wykonywania pojedynczych strzałów,
- z przełącznikiem do regulowania mocy,
- posiada podwójny spust, zabezpieczający przed przypadkowym strzałem,
- zszywacz z magazynkiem ładowanym od dołu z pojemnością do 139 zszywek,
- tylna dysza wylotowa.
Dane techniczne zszywacza Bostitch 21680B-E:
- zszywki (dł. x szer.): 4-16 x 12,8 mm,
- pojemność magazynka: 139 szt.,
- ciśnienie robocze: 4,9 - 8,4 bar,
- minimalna średnica wewnętrzna węża: 5 mm,
- wymiary (D x S x W): 221 x 40 x 150 mm,
- waga: 0,81 kg,
- rodzaj gwintu do podłączenia węża: 1/4 BSP,
- instrukcja obsługi.
| długość narzędzia: | 221 |
| waga kg: | 0,81 kg |
| średnica gwoździ: | szer. 12,8 mm |
| napełnianie magazynku: | ładowany od dołu |
| tryb pracy : | pojedynczy |
| max pojemność magazynka: | 139 szt |
| długość zszywki: | 4-16 mm |
| szerokość zszywki: | 12,8 mm |
| EAN: | 5902013931027 |
| ciśnienie robocze: | 4.90 - 8.40 bar |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.3 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
