profesjonalny zszywacz/sztyfciarka pneumatyczna na zszywki 40-90mm i sztyfty 8-50mm PBS151 Rapid [5000103]
-
Producent:
-
Kod producenta:5000103
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6322 pkt. |
Zszywacz/Sztyfciarka pneumatyczna PBS151 Rapid 5000103 to profesjonalne narzędzie z podwójnym magazynkiem na zszywki typu 90 w zakresie od 20 - 40 mm oraz sztyfty typ 8 w zakresie od 15 - 50 mm. Przeznaczony jest do montażu paneli i okładzin, również metodą pióro-wpust oraz różnorodnych prac wykończeniowych.
Narzędzie z regulowanym wylotem powietrza 360° posiada system sekwencyjnych wystrzałów i szybkie ładowanie, dzięki czemu zapewnia szybkie tempo pracy.
Zszywacz/sztyfciarka pneumatyczny zapakowany jest w plastikowej walizce wraz z okularami ochronnymi, pojemnikiem z olejem, kluczami oraz zestawem startowym 200 zszywek o dł. 30 mm oraz 200 sztyftów o dł. 50 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zszywacz/sztyfciarka pneumatyczna PBS151 Rapid1 [5000103]:
- profesjonalne narzędzie na zszywki z wąską koroną i sztyfty,
- przeznaczona jest do montażu paneli i okładzin, również metodą pióro-wpust oraz różnorodnych prac wykończeniowych,
- zapewnia szybkie tempo pracy,
- system sekwencyjnych wystrzałów,
- 360° regulowany wylot powietrza,
- mocny i wytrzymały a zarazem lekki korpus odlany z aluminium,
- szybkie ładowanie,
- wygodny uchwyt,
- podwójny magazynek na zszywki z wąską koroną oraz sztyfty,
- dostarczany w walizce z tworzywa, w zestawie z okularami ochronnymi, olejem i zestawem startowym 200 zszywek o dł. 30 mm oraz 200 sztyftów o dł. 50 mm
Dane techniczne zszywacza/sztyfciarki PBS151 Rapid1 [5000103]:
- typ zszywek: 90
- długość zszywek: 20 - 40 mm,
- szerokość zszywek: 5,7 mm,
- typ sztyftów: 8
- długość sztyftów: 15 - 50 mm,
- ciśnienie robocze: 8 bar,
- wymiary: 84 x 297 x 349 mm,
- waga: 3,09 kg,
- 2 lata gwarancji.
| waga kg: | 3,09 kg |
| na wyposażeniu: | okulary ochronne, olej, klucze i zestaw startowy: 200 zszywek o dł. 30 mm oraz 200 sztyftów o dł. 50 mm |
| długość gwoździ : | 15-50 mm |
| kąt pochylenia magazynku: | 0 stopni |
| tryb pracy : | pojedynczy |
| długość zszywki: | 20-40 mm |
| szerokość zszywki: | 5,7 mm |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 4051661001840 |
| ciśnienie robocze: | 8 bar |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: ISABERG RAPID AB ul. Box 115 335 03 Hestra, Sweden e-mail: info.rapid@acco.com |
