zszywacz pneumatyczny na zszywki 13-38 x 5,7mm Makita [AT638A]
-
Producent:
-
Kod producenta:AT638A
459,17zł brutto
373,31zł netto
480,37zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4592 pkt. |
Zszywacz pneumatyczny Makita AT638A to profesjonalne narzędzie na zszywki o szerokości 5,7 mm i długości 13-38 mm, dostarczane w walizce z tworzywa.
Zszywacz posiada regulację głębokości wbijania zszywek za pomocą pokrętła. Mocny aluminiowy magazynek ładowany od góry o pojemności ładowania do 100 zszywek zapewnia szybkie tempo pracy.
Zszywacz pneumatyczny Makita [AT638A]:
- przeznaczony jest do wbijania elementów łączących podczas montażu mebli czy prac wnętrzarskich,
- zszywacz posiada magazynek ładowany od góry, co pozwala na szybkie załadowanie zszywek o długości 13 - 38 mm,
- mały element stykowy zapewnia bardzo dobrą widoczność oraz dokładność podczas wystrzeliwania zszywek,
- głębokość wbijania szpilek ustawiana jest za pomocą pokrętła,
- zacięte zszywki można usunąć beznarzędziowo,
- funkcja wydmuchu powietrza uruchamiana przyciskiem pozwala na oczyszczenie miejsca roboczego z pyłu,
- okienko w magazynku umożliwia ciągłą obserwację ilości posiadanych zszywek,
- zderzaki na obudowie chronią obrabiany przedmiot oraz obudowę zszywacza przed uszkodzeniami i zadrapaniami,
- ergonomiczny uchwyt został pokryty antypoślizgowym elastomerem, co zapewnia większy komfort i lepszą kontrolę nad narzędziem podczas pracy.
Dane techniczne zszywacza Makita [AT638A]:
- zszywki (dł. x szer.): 13 - 38 x 5,7 mm,
- pojemność magazynka: 100 szt.,
- ciśnienie robocze: 4,9 - 8,3 bar,
- minimalna średnica węża: 6,5 mm,
- wymiary (D x S x W): 230 x 75 x 251 mm,
- waga (EPTA): 1,2 kg,
- zalecany kompresor: AC1300 / AC1350
Wyposażenie zszywacza Makita [AT638A]:
- walizka,
- olej do narzędzi pneumatycznych 30cc: [181434-7],
- instrukcja obsługi.
| waga kg: | 1,2 kg |
| na wyposażeniu: | olej do narzędzi pneumatycznych 30cc: [181434-7], walizka, instrukcja obsługi. |
| napełnianie magazynku: | ładowany od góry |
| tryb pracy : | pojedynczy |
| max pojemność magazynka: | 100 szt |
| długość zszywki: | 13-38 mm |
| szerokość zszywki: | 5,7 mm |
| EAN: | 088381822411 |
| ciśnienie robocze: | 4,9 - 8,3 bar |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.9 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
