zszywacz pneumatyczny na zszywki 25-50 x 6,35mm, Makita [AT450H]
-
Producent:
-
Kod producenta:AT450H
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 22379 pkt. |
Profesjonalny zszywacz pneumatyczny Makita AT450H do użytku z zszywkami o szerokości 6,35 mm i długości 25-50 mm, pakowany w walizce z tworzywa.
Kompaktowy zszywacz pneumatyczny z regulacją głębokości wbijania, doskonale sprawdzi się w branży budowlanej i opakowaniowej. Znajdzie zastosowanie np. przy mocowaniu listew, szafek, paneli, podkładów pod dywan, czy w pracach rzemieślniczych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zszywacz pneumatyczny Makita [AT450H]:
- kompaktowy zszywacz pneumatyczny z regulacją głębokości wbijania, doskonale sprawdzi się w branży budowlanej i opakowaniowej,
- zszywacz obsługuje zszywki o długości 25 - 50 mm,
- głębokość wbijania jest regulowana beznarzędziowo,
- niewielka siła odbicia pozwala na uzyskanie dokładnego wykończenia z prawie niewidocznym śladem uderzenia końcówki bijaka i ułatwia wykonywanie pracy jedną ręką,
- gumowe zderzaki chronią zszywacz oraz podłoże przed uszkodzeniami,
- wąska budowa zszywacza oraz widoczna końcówka bijaka ułatwiają dostęp do ciasnych miejsc,
- znaczniki pozycyjne z obu stron umożliwiają szybkie i dokładne zszywanie w wybranym punkcie,
- zszywacz posiada hak do zawieszania na pasku, który można zamontować z obu stron,
- gumowana rękojeść pozwala zachować większą kontrolę nad narzędziem i poprawia komfort pracy,
- wielokierunkowa dysza kieruje wydmuchiwane powietrze w kierunku od operatora,
- zszywacz dostarczany jest w praktycznej i wytrzymałej walizce z tworzywa.
Dane techniczne zszywacza Makita [AT450H]:
- zszywki (dł. x szer.): 25 - 50 x 6,35 mm,
- kąt nachylenia magazynka: 0°,
- pojemność magazynka: 84 szt.,
- ciśnienie robocze: 12,8 - 22,6 bar,
- poziom ciśnienia akustycznego: 80 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: ≤ 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji K h: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 269 x 62 x 269 mm,
- waga (EPTA): 1,5 kg,
Wyposażenie zszywacza Makita [AT450H]:
- adapter końcówki dla AT450H [424126-8],
- klucz imbusowy 3 mm [783201-2],
- olej do narzędzi pneumatycznych 30cc [194381-3],
- walizka z tworzywa,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C.
| waga kg: | 1,5 kg |
| na wyposażeniu: | adapter końcówki dla AT450H [424126-8], klucz imbusowy 3 mm [783201-2], olej do narzędzi pneumatycznych 30cc [194381-3], walizka z tworzywa, instrukcja obsługi |
| tryb pracy : | pojedynczy |
| max pojemność magazynka: | 84 szt |
| długość zszywki: | 25-50 mm |
| szerokość zszywki: | 6,35 mm |
| opakowanie: | walizka z tworzywa |
| natężenie hałasu: | 80 dB |
| EAN: | 088381092869 |
| ciśnienie robocze: | 12,8 - 22,6 bar |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.5 kg |
| długość opakowania: | 32 cm |
| szerokość opakowania: | 18 cm |
| wysokość opakowania: | 34 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
