zszywacz pneumatyczny na zszywki 25-50 x 11mm Makita [AT1150A]
-
Producent:
-
Kod producenta:AT1150A
1444,94zł brutto
1174,75zł netto
1488,99zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 14449 pkt. |
Zszywacz pneumatyczny Makita AT1150A to profesjonalne narzędzie na zszywki o szerokości 11mm i długości 25-50mm.
Mocny aluminiowy magazynek ładowany od góry o pojemności ładowania do 140 zszywek zapewnia szybkie tempo pracy. Zszywacz posiada regulację głębokości wbijania zszywek.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Zszywacz pneumatyczny Makita [AT1150A]:
- zszywacz posiada magazynek ładowany od góry, co pozwala na szybkie załadowanie zszywek o dł. 25 - 50 mm,
- zacięte zszywki można usunąć beznarzędziowo,
- aluminiowy, mocny magazynek posiada dużą pojemność ładowania - do 140 zszywek,
- głębokość wbijania zszywek jest regulowana,
- wbudowany filtr powietrza minimalizuje przedostawanie się kurzu i innych substancji do wewnątrz zszywacza,
- wielokierunkowa dysza kieruje wydmuchiwane powietrze w kierunku od operatora.
Dane techniczne zszywacza Makita AT1150A:
- zszywki (dł. x szer.): 25 - 50 x 11 mm,
- pojemność magazynka: 140 szt.,
- ciśnienie robocze: 4,5 - 8,3 bar,
- minimalna średnica węża: 6,5 mm,
- wymiary (D x S x W): 370 x 87 x 290 mm,
- waga (EPTA): 2,3 kg,
- zalecany kompresor: AC1300 / AC1350.
Wyposażenie zszywacza Makita AT1150A:
- klucz imbusowy 4: [A0913-0011],
- olej do narzędzi pneumatycznych 30cc: [181434-7],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C.
| waga kg: | 2,3 kg |
| na wyposażeniu: | klucz imbusowy 4: [A0913-0011], olej do narzędzi pneumatycznych 30cc: [181434-7], |
| średnica gwoździ: | szer. 11 mm |
| napełnianie magazynku: | ładowany od góry |
| tryb pracy : | pojedynczy |
| max pojemność magazynka: | 140 szt |
| długość zszywki: | 25-50 mm |
| szerokość zszywki: | 11 mm |
| EAN: | 088381077491 |
| ciśnienie robocze: | 4,5 - 8,3 bar |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.05 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 12 cm |
| wysokość opakowania: | 36 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
