Zestaw ręcznych pilników ciesielskich 200mm, 3 szt. ERGO Bahco [6-470-08-2-2]
-
Producent:
-
Kod producenta:6-470-08-2-2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1575 pkt. |
Profesjonalny zestaw 3 ręcznych pilników z rękojeścią serii ERGO, BAHCO 6-470-08-2-2, z częścią roboczą o długości 200 mm, zapakowany w wiązanym etui.
Zestaw pilników zapewnia wysoką efektywność obróbki drewna, płyt wiórowych, tworzyw i metalu.
Pilniki wykonane z wysokiej jakości stali posiadają uzębienie typu 2 do obróbki dokładnej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 3 szt. pilników 200mm, ERGO Bahco [6-470-08-2-2]:
- najwyższej jakości pilniki ręczne do prac stolarskich,
- z rękojeścią z serii ERGO w kształcie zmniejszającym obciążenie mięśni i stawów,
- przeznaczone do precyzyjnego kształtowania i konturowania w drewnie, płytach wiórowych, miękkich tworzywach itp.,
- pilnik płaski to pilnik typu 2w1, dwustronny: z jednej strony ma uzębienie do piłowania metalu, z drugiej do piłowania drewna,
- wyprodukowane zostały ze stali najwyższej jakości,
- typ uzębienia: 2 - do obróbki dokładnej,
- zestaw zawiera trzy pilniki warsztatowe: płaski, półokrągły i okrągły,
- komplet zapakowany jest w plastikowym, wiązanym etui.
SKŁAD ZESTAWU PILNIKÓW BAHCO [6-470-08-2-2]:
- 4-152-08-2-2: pilnik ręczny płaski 200mm dwustronny (do metalu i drewna), do obróbki powierzchni płaskich i krawędzi, do ostrzenia dużych detali,
- 6-342-08-2-2: pilnik ręczny półokrągły 200mm, do obróbki powierzchni łukowych, płaskich, dużych otworów, jak również stępiania krawędzi,
- 6-345-08-2-2: pilnik ręczny okrągły 200mm, do obróbki otworów i łukowatych wygiętych krawędzi
| liczba sztuk w opakowaniu: | 3 szt. |
| waga: | 635 g |
| długość części roboczej: | 200 mm |
| opakowanie: | etui plastikowe |
| EAN: | 7311518242008 |
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| rodzaj pilnika: | dokładny |
| masa z opakowaniem: | 0.755 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
