pilnik ręczny rombowy typu Wasa do ostrzenia pił 125mm Bahco [4-272-05-3-2]
-
Producent:
-
Kod producenta:4-272-05-3-2
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 376 pkt. |
pilnik ręczny rombowy do ostrzenia pił [4-272-05-3-2] z dwukomponentową ergonomiczną rękojeścią z serii ERGO.
Pilnik przeznaczony jest do ostrzenia pił o zębach prostych z drobną podziałką.
Długość pilnika 125 mm, powierzchnie i krawędzie nacięte pojedynczo.
Typ uzębienia: 3 = Wykańczak
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Pilnik ręczny rombowy do ostrzenia pił [4-272-05-3-2]
- Ergonomiczna konstrukcja zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku
- Wygodna, dwukomponentowa rękojeść zapewniająca pewny chwyt
- Do ostrzenia pił o zębach prostych z drobną podziałką
- Powierzchnie równoległe, podwójnie stożkowe, nacięte pojedynczo; krawędzie nacięte pojedynczo
- Rodzaj uzębienia: 3 = wykańczające
- W osłonie z tworzywa sztucznego wraz z rękojeścią ERGO™
- Długość pilnika 125 mm
- Waga 105 g
| długość ostrza: | 125 mm |
| waga: | 100 g |
| długość części roboczej: | 125 mm |
| EAN: | 7311518201500 |
| zastosowanie: | do ostrzenia pił |
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| rodzaj pilnika: | wykańczak |
| masa z opakowaniem: | 0.100 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
