pilnik ręczny półokrągły do drewna, wykańczak, 200mm, ERGO, BAHCO [6-342-08-2-2]
-
Producent:
-
Kod producenta:6-342-08-2-2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 697 pkt. |
Pilnik ręczny półokrągły do drewna BAHCO 6-342-08-2-2, o ostrzu długości 200 mm, z dwukomponentową bardzo wygodną podczas pracy rękojeścią z serii ERGO.
Pilnik wykonany z wysokiej jakości stali, o kształcie półokrągłym, z powierzchniami roboczymi zbieżnymi ku wierzchołkowi. Przeznaczony jest do obróbki wykończeniowej powierzchni łukowych, płaskich oraz dużych otworów w drewnie, płytach wiórowych, miękkich tworzywach itp.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Pilnik ręczny półokrągły do drewna, 200mm, ERGO, BAHCO [6-342-08-2-2]:
- pilnik o kształcie półokrągłym, służący do obróbki wykończeniowej powierzchni łukowych, płaskich oraz dużych otworów w drewnie, płytach wiórowych, miękkich tworzywach itp.,
- posiada uzębienie typu tarnik na powierzchniach natomiast na krawędziach pojedyncze,
- kształt pilnika półokrągły, powierzchnie robocze zbieżne ku wierzchołkowi,
- kształt rękojeści serii ERGO zmniejsza obciążenie mięśni i stawów podczas pracy.
PARAMETRY TECHNICZNE PILNIKA BAHCO [6-342-08-2-2]:
- długość ostrza: 200 mm,
- szerokość ostrza: 21 mm,
- grubość ostrza: 8 mm,
- liczba zębów na centymetr: 12 zębów/cm,
- typ uzębienia: wykańczak, gładzik,
- waga: 205 g
| waga: | 205 g |
| długość części roboczej: | 200 mm |
| EAN: | 7311518005375 |
| zastosowanie: |
|
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| rodzaj pilnika: | wykańczak |
| masa z opakowaniem: | 0.210 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
