pilnik dwustronny uniwersalny 200mm [4-152-08-2-2]
-
Producent:
-
Kod producenta:4-152-08-2-2
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 732 pkt. |
uniwersalny dwustronny pilnik płaski ERGO firmy BAHCO model 4-152-08-2-2, o długości 200mm, z jednej strony tarnik, z drugiej pilnik do metalu dwustronnie nacinany.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
uniwersalny pilnik dwustronny tarnik i do metalu, Bahco 4-152-08-2-2:
- bardzo uniwersalny pilnik do szerokiej palety zastosowań,
- z jednej strony tarnik zgrubny do obróbki drewna, płyt wiórowych czy miękkich tworzyw sztucznych,
- z drugiej strony pilnik do metalu z dwustronnym nacięciem, dokładny do obróbki stali, metali nieżelaznych.
- powierzchnie robocze równoległe, krawędzie bez nacięć.
parametry techniczne pilnika Bahco [4-152-08-2-2]:
- tarnik typ zęba: zgrubny,
- do metalu typ zęba: dokładny,
- długość całkowita 200mm;
- grubość 4,0mm;
- waga: 180g
| waga: | 180 g |
| długość części roboczej: | 200 mm |
| EAN: | 7311518000691 |
| zastosowanie: |
|
| kraj produkcji: | Portugalia |
| stan: | nowy |
| rodzaj pilnika: | dokładny |
| masa z opakowaniem: | 0.220 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
