zestaw pilników obrotowych do drewna i metalu, Stanley [STA66190-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:STA66190-QZ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 653 pkt. |
Zestaw 5 szt. frezów obrotowych do drewna, metalu i PVC, Stanley STA66190-QZ, zapakowanych w blistrze.
Pilniki obrotowe z mocowaniem o średnicy 6 mm, przeznaczone do stosowania w wiertarkach.Maksymalna prędkość obrotowa 4000 obr./min.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Zestaw pilników obrotowych do drewna i metalu, Stanley [STA66190-QZ]:
- frezy obrotowe przeznaczone są do dokładnej obróbki drewna, metalu i tworzyw sztucznych,
- wykonane z wysokiej jakości stali,
- z trzpieniem mocującym o średnicy 6 mm,
- przeznaczone do stosowania w wiertarkach, z maksymalną prędkością obrotową 4000 obr./min.
Parametry techniczne zestawu tarników trzpieniowych Stanley [STA66190-QZ]:
- tarnik stożkowy:
- średnica freza: 6-14 mm,
- średnica trzpienia: 6 mm,
- długość części roboczej: 35 mm,
- długość całkowita: 65 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 4000 obr./min.,
- zastosowanie: drewno, PVC, - tarnik walcowy:
- średnica freza: 16 mm,
- średnica trzpienia: 6 mm,
- długość części roboczej: 30 mm,
- długość całkowita: 60 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 4000 obr./min.,
- zastosowanie: drewno, PVC, - tarnik pogłębiacz:
- średnica freza: 13 mm,
- średnica trzpienia: 6 mm,
- długość części roboczej: 25 mm,
- długość całkowita: 50 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 4000 obr./min.,
- zastosowanie: drewno, PVC - tarnik okrągły:
- średnica freza: 16 mm,
- średnica trzpienia: 6 mm,
- długość całkowita: 52 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 4000 obr./min.,
- zastosowanie: drewno, PVC, - tarnik walcowy:
- średnica freza: 13 mm,
- średnica trzpienia: 6 mm,
- długość części roboczej: 30 mm,
- długość całkowita: 60 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 4000 obr./min.,
- zastosowanie: metal
| średnica mocowania: | 6 mm |
| długość części roboczej: | 25-35 mm |
| opakowanie: | blister |
| kształt freza: |
|
| EAN: | 5035048372012 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 7.860 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
