Zestaw 2 miar zwijanych, 5 i 8m x 32mm, Fatmax, Stanley [FMHT31725-0]
-
Producent:
-
Kod producenta:FMHT31725-0
Stan magazynowy: 6
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1250 pkt. |
Zestaw 2 miar zwijanych, Fatmax, Stanley [FMHT31725-0] o długości 5 i 8 m, wykonane w II klasie dokładności. Taśmy miernicze pokryte powłoką MYLAR 10-krotnie zwiększającą ich trwałość. Dodatkowo miary pokryte zostały termoplastyczną powłoką BladeArmor zabezpieczającą pierwsze 8 cm taśm, co w 95% redukuje możliwość ich złamania.
Centralne położenie cyfr na podziałkach pomiarowych ułatwia odczyt. Miary posiadają blokadę i funkcję automatycznego zwijania, a ich dwumateriałowe obudowy są wytrzymałe i odporne na wstrząsy.
Zestaw 2 miar zwijanych, 5 i 8m x 32mm, Fatmax, Stanley [FMHT31725-0]
MIARA 5 M ZWIJANA, FATMAX, STANLEY [0-33-720]
- stalowa miara o długości 5 m,
- jej duża szerokość - aż 32 mm zapewnia wysięg bez podparcia ponad 3 m,
- taśma miernicza pokryta termoplastyczną powłoką BladeArmor zabezpieczającą pierwsze 8 cm taśmy, co w 95% redukuje możliwość jej złamania,
- folia MYLAR 10-ciokrotnie przedłuża trwałość podziałki,
- zaczep mierniczy umocowany został trzema nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- centralne usytuowanie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt,
- miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania,
- dwumateriałowa obudowa miary jest wytrzymała i odporna na wstrząsy,
- miara wyposażona została w zaczep do mocowania na pasku,
PARAMETRY TECHNICZNE MIARY STANLEY [0-33-720]
- długość taśmy: 5 m,
- szerokość taśmy: 32 mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada taśmy: tak,
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- klasa dokładności: II (±1,3mm),
MIARA 8 M ZWIJANA FATMAX, STANLEY [0-33-728]
- stalowa miara o długości 8 m,
- jej duża szerokość - aż 32 mm zapewnia wysięg bez podparcia ponad 3 m,
- taśma miernicza pokryta termoplastyczną powłoką BladeArmor zabezpieczającą pierwsze 8 cm taśmy, co w 95% redukuje możliwość jej złamania,
- folia MYLAR 10-ciokrotnie przedłuża trwałość podziałki,
- zaczep mierniczy umocowany został trzema nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- centralne usytuowanie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt,
- miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania,
- dwumateriałowa obudowa miary jest wytrzymała i odporna na wstrząsy,
- miara wyposażona została w zaczep do mocowania na pasku,
PARAMETRY TECHNICZNE MIARY STANLEY [0-33-728]
- długość taśmy: 8 m,
- szerokość taśmy: 32 mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada taśmy: tak,
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- klasa dokładności: II (±1,3mm),
| dokładność pomiaru: | ±1,3mm |
| długość: |
|
| EAN: | 3253560317256 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 32 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| masa z opakowaniem: | 1 kg |
| długość opakowania: | 20 cm |
| szerokość opakowania: | 11.5 cm |
| wysokość opakowania: | 6.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
