miara samoprzylepna 3m Bahco [BTL-3-13], odczyt od prawej do lewej
-
Producent:
-
Kod producenta:BTL-3-13
Stan magazynowy: 12
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 278 pkt. |
Miara samoprzylepna Bahco BTL-3-13 o długości 3m, wykonana w II klasie dokładności. Wytrzymała taśma klejąca z podziałką do odczytu od prawej strony do lewej.
Taśmę mierniczą samoprzylepną można przyciąć na potrzebny wymiar nożyczkami.
Miara samoprzylepna 3m Bahco [BTL-3-13]:
- taśma klejąca z miarą o długości 3m,
- odczyt miary od strony prawej do lewej ,
- miara wzmocniona dodatkiem stali SK4,
- taśma z mocnym klejem na spodniej stronie,
- taśmę można ciąć nożyczkami.
Parametry techniczne taśmy klejącej z miarą Bahco BTL-3-13:
- długość taśmy: 3m,
- szerokość taśmy: 13mm,
- żółta taśma miernicza samoprzylepna z podziałką co 1mm,
- odczyt miary od strony prawej do lewej,
- klasa dokładności: II (±0,9mm).
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ± 0,9mm |
| długość: | 3 m |
| EAN: | 7314150333349 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 13 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| masa z opakowaniem: | 0.060 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
