Miara zwijana 5m Stanley [0-33-720] FatMax, BladeArmor
-
Producent:
-
Kod producenta:0-33-720
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 672 pkt. |
Miara zwijana Stanley 0-33-720 o długości 5 m, wykonana w II klasie dokładności. Taśma miernicza pokryta powłoką MYLAR 10-krotnie zwiększającą jej trwałość. Dodatkowo miara pokryta została termoplastyczną powłoką BladeArmor zabezpieczającą pierwsze 8 cm taśmy, co w 95% redukuje możliwość jej złamania.
Centralne położenie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt. Miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania, a jej bimateriałowa obudowa jest wytrzymała i odporna na wstrząsy.
Miara 5 m zwijana FatMax, BladeArmour Stanley [0-33-720]:
- stalowa miara o długości 5 m,
- jej duża szerokość - aż 32 mm zapewnia wysięg bez podparcia ponad 3 m,
- taśma miernicza pokryta termoplastyczną powłoką BladeArmor zabezpieczającą pierwsze 8 cm taśmy, co w 95% redukuje możliwość jej złamania,
- folia MYLAR 10-ciokrotnie przedłuża trwałość podziałki,
- zaczep mierniczy umocowany został trzema nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- centralne usytuowanie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt,
- miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania,
- bimateriałowa obudowa miary jest wytrzymała i odporna na wstrząsy,
- miara wyposażona została w zaczep do mocowania na pasku.
Parametry techniczne miary Stanley [0-33-720]:
- długość taśmy: 5 m,
- szerokość taśmy: 32 mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada taśmy: tak,
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- klasa dokładności: II (±1,3mm).
| dokładność pomiaru: | ±1,3mm |
| opakowanie: | karta |
| długość: | 5 m m |
| EAN: | 3253560337209 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 32 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
