miara zwijana 7,5m z linką zabezpieczającą Makita [B-57174]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-57174
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1799 pkt. |
Miara zwijana Makita B-57174 o długości 7,5m, wykonana w II klasie dokładności. Miara posiada bazę przypinaną do paska i linkę zabezpieczającą przed upadkiem z wysokości.
Taśma miernicza z dwustronnie naniesioną podziałką pokryta jest powłoką poliestrową DuraCoat, która umożliwia pisanie np. ołówkiem na jej powierzchni. Hak z 2 magnesami neodymowymi umocowany jest do taśmy 4 nitami. Gumowa obudowa miary chroni hak przed uszkodzeniem bądź złamaniem podczas upadku.
Miara wyposażona została w hamulec i płynnie działający mechanizm zwijający.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Miara zwijana 7,5m Makita [B-57174]:
- stalowa miara z podziałką naniesioną po dwóch stronach taśmy o długości 7,5 m,
- wyposażona w linkę zabezpieczającą przed upadkiem z wysokości (linka rozciąga się do długości 1,3m),
- linka zabezpieczająca jest umocowana do miary i bazy za pomocą karabińczyków,
- bazę można zamocować do paska o szerokości 50-60 mm,
- miarę można łatwo i szybko odłączyć od bazy przy pomocy żółtego przycisku,
- hak z magnesami neodymowymi umocowany jest do miary 4 nitami z dodatkowym zabezpieczeniem na odwrocie taśmy,
- osłona haka w obudowie zapobiega jego uszkodzeniu przy upadku,
- taśma miernicza jest pokryta powłoką poliestrową DuraCoat, która umożliwia pisanie np. ołówkiem na jej powierzchni,
- umożliwia wykonywanie pomiarów do 2,4 metra bez podparcia,
- miara wyposażona jest w płynne automatyczne zwijanie, oraz hamulec.
Parametry techniczne miary Makita [B-57174]:
- długość taśmy: 7,5 m,
- szerokość taśmy: 25 mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada: tak,
- długość pomiaru bez podparcia: 2,4 m
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- taśma miernicza stalowa pokryta poliestrem DuraCoat,
- klasa dokładności: II
| dokładność pomiaru: | ±0,9mm |
| opakowanie: | blister |
| długość: | 7,5 m |
| EAN: | 088381497640 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 25 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
