zestaw 14szt. nasadek udarowych sześciokątnych 1/2" wydłużonych, M10-M32, Irimo [168-14-4]
-
Producent:
-
Kod producenta:168-14-4
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4569 pkt. |
Zestaw 14 szt. nasadek udarowych sześciokątnych wydłużonych, z mocowaniem na kwadrat 1/2" , IRIMO 168-14-4, w rozmiarach metrycznych do śrub od 10 do 32 mm, pakowanych w praktycznej kasecie z wytrzymałego tworzywa.
Zestaw zawiera wysokiej jakości nasadki udarowe, wykonane zgodne z normami UNE 16507, DIN 3129, ISO 2725.
Profesjonalny zestaw nasadek udarowych do stosowania z pneumatycznymi, elektrycznymi i akumulatorowymi kluczami udarowymi doskonale sprawdzi się np. w warsztatach samochodowych i serwisach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw nasadek udarowych sześciokątnych metrycznych 1/2" głębokich, Irimo [168-14-4]:
- zestaw kluczy nasadowych i adapterów doskonale sprawdzi się np. w warsztatach samochodowych i serwisach,
- wykonane z wysokowydajnej stali stopowej Cr-Mo,
- przeznaczone do profesjonalnych zastosowań nasadki posiadają profil Dynamic-Drive chroniący nakrętki przed uszkodzeniami,
- nasadki nadają się do użytku z pneumatycznymi, elektrycznymi i akumulatorowymi kluczami udarowymi,
- wyprodukowane zgodnie z normami: UNE 16507, DIN 3129, ISO 2725,
- zestaw nasadek dostarczany jest w trwałej, odpornej na pęknięcia kasecie z tworzywa, ułatwiającej przechowywanie i transport.
PARAMETRY TECHNICZNE ZESTAWU NASADEK UDAROWYCH 1/2" IRIMO [168-14-4]:
- rozmiary nasadek: 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 30, 32 mm,
- rodzaj nasadek: sześciokątne,
- mocowanie: kwadrat 1/2",
- długość nasadek: 78 mm,
- wykończenie: fosforanowe,
- waga zestawu: 4,23 kg
WYPOSAŻENIE ZESTAWU NASADEK UDAROWYCH 1/2" IRIMO [168-14-4]:
- nasadki udarowe sześciokątne z mocowaniem na kwadrat 1/2" w rozmiarach:
- 10 mm [168-10-1],
- 11 mm [168-11-1],
- 13 mm [168-13-1],
- 14 mm [168-14-1],
- 16 mm [168-16-1],
- 17 mm [168-17-1],
- 18 mm [168-18-1],
- 19 mm [168-19-1],
- 21 mm [168-21-1],
- 22 mm [168-22-1],
- 24 mm [168-24-1],
- 27 mm [168-27-1],
- 30 mm [168-30-1],
- 32 mm [168-32-1], - kaseta z tworzywa
| liczba sztuk w opakowaniu: | 14 szt. |
| waga kg: | 4,23 kg |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| opakowanie: | kaseta z tworzywa |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 8414909248043 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 4.23 kg |
| długość opakowania: | 55 cm |
| szerokość opakowania: | 35 cm |
| wysokość opakowania: | 20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
