    3834-SET-73-22/68
481,12zł brutto
391,15zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Średnia ocena: 1 5.0000 - oceń
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 4811 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
zestaw 10 szt. serii Sandflex firmy BAHCO [3834-SET-73-22/68] składa się z:
  • 7 szt. otwornic:
  • 2 szt. prowadnic do pił otworowych:
  • 1 szt. wiertło pilotujące 3834-DRL,
Cechy otwornic bimetalicznych Sandflex Bahco serii [3830-VIP]:
  • korpus piły wykonany jest z odpornej na pękanie elastycznej stali sprężynowej,
  • zęby o agresywnym kształcie zwiększają szybkość cięcia,
  • otwory na powierzchniach bocznych piły otworowej ułatwiają usuwanie wywierconego rdzenia,
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm,
  • dokładność wiercenia to +/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału,
liczba sztuk w opakowaniu: 10 szt.
waga: 2170 g
średnica wiercenia:
  • 64 mm
  • 44 mm
  • 35 mm
  • 29 mm
  • 22 mm
  • 51 mm
  • 68 mm
głębokość wiercenia: 38 mm