    3830-64-VIP
69,99zł brutto
56,90zł netto
Cena punktowa: 700 pkt.
Bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-64-VIP SANDFLEX  o średnicy 64mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Otwornica bimetaliczna do metalu i drewna Sandflex Bahco 3830-64-VIP
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
  • średnica wiercenia: 64mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
  • waga: 180g
opakowanie: karton
średnica wiercenia: 64 mm
głębokość wiercenia: 38 mm