    3830-68-VIP
71,21zł brutto
57,89zł netto
Cena punktowa: 712 pkt.
bimetaliczna piła otworowa BAHCO 3830-68-VIP SANDFLEX o średnicy 68mm, maksymalna głębokość wiercenia 38mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Otwornica bimetaliczna do metalu, stali i drewna 68mm Sandflex Bahco 3830-68-VIP
  • maksymalna głębokość wiercenia piłą otworową: 38mm
  • średnica wiercenia: 68mm (+/- 1,5mm w zależności od obrabianego materiału)
  • waga: 220g
opakowanie: karton
średnica wiercenia: 68 mm
głębokość wiercenia: 38 mm