zapasowe ostrze do ściągacza izolacji 16 30 135 SB / 16 30 145 SB, Knipex [16 39 135]
-
Producent:
-
Kod producenta:16 39 135
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 568 pkt. |
Zapasowe ostrze do ściągacza izolacji Knipex 16 39 135, wykonane ze specjalnej stali narzędziowej, hartowanej olejowo.
Ostrze przeznaczone do cięcia izolacji z kabli i przewodów okrągłych, jedno lub wielożyłowych z izolacją z PCW, gumy, silikonu oraz PTFE o średnicy zewnętrznej do 40 mm.
Ostrze zapasowe do ściągacza izolacji Knipex 16 30 135 SB, 16 30 145 SB
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zapasowe ostrze do ściągacza izolacji, Knipex [16 39 135]:
- ostrze przeznaczone do cięcia izolacji z kabli i przewodów okrągłych, jedno lub wielożyłowych z izolacją z PCW, gumy, silikonu oraz PTFE o średnicy zewnętrznej do 40 mm,
- nieodpowiednie do cięcia kabli,
- wykonany ze specjalnej stali narzędziowej, hartowanej olejowo,
- do stosowania jako ostrze zapasowe do ściągacza izolacji Knipex 16 30 135 SB, 16 30 145 SB
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| max średnica cięcia: | 40 mm |
| EAN: | 4003773027317 |
| kraj produkcji: | Wielka Brytania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.011 kg |
| długość opakowania: | 14.2 cm |
| szerokość opakowania: | 5.2 cm |
| wysokość opakowania: | 2.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
