Nóż z chowanym ostrzem łamanym 18 mm DeWalt [DWHT0-10249] + 3 ostrza zapasowe
-
Producent:
-
Kod producenta:DWHT0-10249
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 852 pkt. |
Nóż z chowanym ostrzem łamanym 18 mm DeWalt [DWHT0-10249], dostarczany z 3 ostrzami zapasowymi o szerokości 18mm.
Nóż posiada automatyczne ponowne ładowanie ostrza, co zdecydowanie skraca czas przestoju.
Wyposażony jest w magazynek na 6 ostrzy zapasowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nóż z chowanym ostrzem łamanym 18 mm, DeWalt [DWHT0-10249]:
- uniwersalny nóż z ostrzem łamanym 18mm,
- posiada automatyczne ponowne ładowanie ostrza, co zdecydowanie skraca czas przestoju,
- ma magazynek na 6 ostrzy zapasowych,
- rękojeść z mocnego tworzywa sztucznego z dwóch komponentów,
- wyposażony metalową prowadnicę ostrza z suwakiem i z automatyczną blokadą ostrza,
- dostarczany z jednym założonym i trzema zapasowymi ostrzami łamanymi 18 mm z węglika spiekanego,
- ostrza z węglików spiekanych osadzane laserowo, pozostają ostrzejsze do 10 razy dłużej od standardowych.
Nóż uniwersalny znajdzie zastosowanie w pracach budowlanych, dekoratorskich, remontowych, modelarskich, warsztatowych itp.
Parametry noża uniwersalnego DeWalt [DWHT0-10249]:
- liczba odłamywanych odcinków ostrzy: 8,
- długość ostrza: 100 mm,
- szerokość ostrza: 18 mm,
- grubość ostrza: 0,5 mm,
- waga: 170 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| szerokość ostrza: | 18 mm |
| długość ostrza: | 100 mm |
| rodzaj ostrza: | ostrze łamane 18mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 3253560102494 |
| kraj produkcji: | Tajlandia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.17 kg |
| długość opakowania: | 22.10 cm |
| szerokość opakowania: | 2.60 cm |
| wysokość opakowania: | 9.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
