uniwersalny ściągacz izolacji, 6-29mm, Knipex [16 30 135 SB]
-
Producent:
-
Kod producenta:16 30 135 SB
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2546 pkt. |
Ściągacz izolacji KNIPEX 16 30 135 SB, przeznaczony do ściągania izolacji z przewodów okrągłych jedno i wielożyłowych w zakresie średnic od 6,0 do 29,0 mm.
Obrotowy nóż z regulacją głębokości do cięcia wzdłużnego i po obwodzie. Głębokość cięcia regulowana jest za pomocą radełkowanej nakrętki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Przyrząd (ściągacz) do ściągania izolacji Knipex [16 30 135 SB]:
- przeznaczony do zdejmowania izolacji z kabli i przewodów okrągłych, jedno lub wielożyłowych z izolacją z PCW, gumy, silikonu oraz PTFE,
- przydatny podczas prac montażowych np. w szafach sterowniczych,
- obrotowy nóż z regulacją głębokości do cięcia wzdłużnego i po obwodzie,
- z regulacją głębokości cięcia za pomocą nakrętki radełkowanej,
- umożliwia cięcie spiralne do usuwania podkładek dystansowych,
- posiada korpus z mocnego tworzywa,
- oddzielnie dostępne są zapasowe ostrza [16 39 135].
PARAMETRY TECHNICZNE PRZYRZĄDU DO ŚCIĄGANIA IZOLACJI KNIPEX [16 30 135 SB]:
- zakres średnic obrabianych przewodów: 6,0 - 29,0 mm,
- wymiary: 135 x 85 x 36 mm,
- waga: 120 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 135 mm |
| max średnica cięcia: | 29 mm |
| EAN: | 4003773033349 |
| zakres pracy: | 6,0-29,0 mm² |
| kraj produkcji: | Wielka Brytania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.134 kg |
| długość opakowania: | 34.4 cm |
| szerokość opakowania: | 11.5 cm |
| wysokość opakowania: | 9.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
