uniwersalny ściągacz izolacji, 19-40mm, Knipex [16 30 145 SB]
-
Producent:
-
Kod producenta:16 30 145 SB
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2929 pkt. |
Ściągacz izolacji KNIPEX 16 30 145 SB, przeznaczony do ściągania izolacji z przewodów okrągłych jedno i wielożyłowych w zakresie średnic od 19,0 do 40,0 mm.
Obrotowy nóż z regulacją głębokości do cięcia wzdłużnego i po obwodzie. Głębokość cięcia regulowana jest za pomocą radełkowanej nakrętki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Przyrząd (ściągacz) do ściągania izolacji, 19-40mm, Knipex [16 30 145 SB]:
- przeznaczony do zdejmowania izolacji z kabli i przewodów okrągłych, jedno lub wielożyłowych z izolacją z PCW, gumy, silikonu oraz PTFE,
- przydatny podczas prac montażowych np. w szafach sterowniczych,
- obrotowy nóż z regulacją głębokości do cięcia wzdłużnego i po obwodzie,
- z regulacją głębokości cięcia za pomocą nakrętki radełkowanej,
- umożliwia cięcie spiralne do usuwania podkładek dystansowych,
- posiada korpus z mocnego tworzywa,
- oddzielnie dostępne są zapasowe ostrza [16 39 135].
PARAMETRY TECHNICZNE PRZYRZĄDU DO ŚCIĄGANIA IZOLACJI KNIPEX [16 30 145 SB]:
- zakres średnic obrabianych przewodów: 19,0 - 40,0 mm,
- wymiary: 150 x 85 x 30 mm,
- waga: 140 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 150 mm |
| max średnica cięcia: | 40 mm |
| EAN: | 4003773081029 |
| zakres pracy: | 19,0-40,0 mm² |
| kraj produkcji: | Wielka Brytania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.158 kg |
| długość opakowania: | 36.9 cm |
| szerokość opakowania: | 16.5 cm |
| wysokość opakowania: | 9.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
