wózek transportowy stalowy, udźwig 200kg, Stanley [SH-SXWT-HT522]
-
Producent:
-
Kod producenta:SH-SXWT-HT522
| Dostawa |
Uniwersalny wózek transportowy, Stanley SH-SXWT-HT522, o ładowności do 200 kg, doskonale sprawdzi się do przewożenia np. materiałów budowlanych, narzędzi, skrzyń narzędziowych, mebli, czy sprzętu AGD.
Wózek wyprodukowany z solidnych profili stalowych, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały i trwały, posiada 2 pompowane koła o średnicy 26 cm ułatwiające przewożenie ładunku także po nierównych powierzchniach.
Posiada stalową platformę transportową o wymiarach 305 x 240 mm. Płaska powierzchnia transportowa ułatwia załadunek i rozładunek przewożonych materiałów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Stalowy wózek transportowy, Stanley [SH-SXWT-HT522]:
- wózek transportowy z dużymi, pompowanymi kołami o średnicy 26 cm ułatwiającymi przewożenie ładunku także po nierównej powierzchni,
- wózek doskonale sprawdzi się do przewożenia np. materiałów budowlanych, narzędzi, skrzyń narzędziowych, mebli, czy sprzętu AGD o wadze do 200 kg,
- konstrukcja wózka wykonana jest z solidnych profili stalowych, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały i trwały,
- posiada stalową platformę transportową o wymiarach 305 x 240 mm,
- uchwyty z dodatkową ochroną dłoni umożliwiają pewny chwyt i wygodne przewożenie ładunku.
PARAMETRY TECHNICZNE WÓZKA TRANSPORTOWEGO STANLEY [SH-SXWT-HT522]:
- ładowność: 200 kg,
- wymiary platformy ładunkowej: 305 x 240 mm,
- wymiary (D x S x W): 520 x 490 x 1190 mm,
- liczba kół: 2,
- średnica kół: 260 mm,
- waga: 10 kg
| wymiary: | 520 x 490 x 1190 mm |
| EAN: | 8717496635228 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 10 kg |
| długość opakowania: | 52 cm |
| szerokość opakowania: | 49 cm |
| wysokość opakowania: | 119 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
| producent odpowiedzialny: | Erpatech Sp.z o.o., Ul. Bakaliowa 26, 05-080 Mościska, biuro@erpatech.pl |
