wózek transportowy składany 2w1, udźwig 70/137kg, Stanley [SH-SXWT-FT585-SP]
-
Producent:
-
Kod producenta:SH-SXWT-FT585-SP
Stan magazynowy: 8
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4147 pkt. |
Wózek platformowy 2w1,Stanley SH-SXWT-FT585-SP, o ładowności 70 kg w formie wózka dwukołowego i 137 kg w formie platformy transportowej czterokołowej.
Wózek wyprodukowany z solidnych profili stalowych, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały i trwały, wyposażony jest w teleskopowy uchwyt i 2 tylne koła obrotowe ułatwiające manewrowanie wózkiem i przewożenie ładunku.
Płaska powierzchnia transportowa ułatwia załadunek i rozładunek przewożonych materiałów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Składany wózek / platforma transportowa, 2w1, Stanley [SH-SXWT-FT585-SP]:
- uniwersalny, dwukołowy wózek transportowy z możliwością szybkiego i łatwego przekształcenia w platformę czterokołową,
- doskonale sprawdzi się do przewożenia np. materiałów budowlanych, narzędzi, skrzyń narzędziowych, a nawet mebli,
- udźwig i wymiary wózka:
- w formie wózka dwukołowego - powierzchnia ładunkowa o wymiarach: 280 x 400 mm, maksymalne obciążenie: 70 kg,
- w formie platformy czterokołowej - powierzchnia ładunkowa o wymiarach: 350 x 550 mm, maksymalne obciążenie: 137 kg, - rozłożenie i złożenie wózka jest bardzo łatwe i szybkie,
- po przekształceniu w platformę skrętne kółka tylne ułatwiają manewrowanie wózkiem,
- wyposażony w składany, teleskopowy uchwyt,
- konstrukcja wózka wykonana jest z solidnych profili stalowych, dzięki czemu jest bardzo solidny i trwały,
- elementy łączące wykonane z wzmocnionego Poliamidu,
- płaska powierzchnia transportowa ułatwia załadunek i rozładunek przewożonych materiałów,
- po złożeniu wózek zajmuje niewiele miejsca.
PARAMETRY TECHNICZNE WÓZKA TRANSPORTOWEGO 2W1 STANLEY [SH-SXWT-FT585-SP]:
- ładowność:
- wózek dwukołowy: 70 kg,
- platforma czterokołowa: 137 kg, - wymiary powierzchni ładunkowej:
- wózek dwukołowy: 280 x 400 mm,
- platforma czterokołowa: 350 x 550 mm, - wymiary:
- wózek dwukołowy: 450 x 416 x 1100 mm,
- platforma czterokołowa: 780 x 450 x 920 mm,
- po złożeniu: 389 x 117 x 643 mm, - średnica kół:
- przednie: 126 mm,
- tylne, obrotowe: 87 mm, - waga: 8,1 kg
| wymiary: | 389 x 117 x 643 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 8717496637642 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 8.2 kg |
| długość opakowania: | 64.3 cm |
| szerokość opakowania: | 38.9 cm |
| wysokość opakowania: | 1.17 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
Zobacz produkty podobne
-
Dostawa szybka, terminowa. Wózek spakowany solidnie. Transakcja przebiegła profesjonalnie.Zalety:Wózek poręczny, solidnie wykonany. Szybko i bezproblemowo się rozkłada i składa.Wady:
Mam nadzieje, że posłuży długo.
Jeszcze nie stwierdziłam - mam go zbyt krótko.
