mobilny zestaw 3 skrzyń narzędziowych PRO-STACK™, FATMAX, Stanley [FMST75753-9]
-
Producent:
-
Kod producenta:FMST75753-9
384,50zł brutto
312,60zł netto
454,78zł
Promocja trwa do 30.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 7
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3845 pkt. |
Mobilny zestaw skrzyń narzędziowych PRO-STACK™,FATMAX, Stanley FMST75753-9, składający się z 3 skrzyń: płytkiej, głębokiej i skrzyni na kołach.
To doskonałe rozwiązanie do przechowywania różnego rodzaju elektronarzędzi, narzędzi ręcznych i akcesoriów. Zatrzaski boczne umożliwiają łączenie z innymi skrzyniami systemu PRO-STACK™.
Skrzynie wyprodukowane są z tworzywa o bardzo dużej wytrzymałości.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Mobilny zestaw 3 skrzyń PRO-STACK™, FATMAX, Stanley [FMST75753-9]:
- zestaw trzech pojemnych skrzyń narzędziowych o solidnej konstrukcji, przeznaczonych do przechowywania i transportu narzędzi oraz akcesoriów,
- skrzynie zostały wyprodukowane z wysokiej jakości tworzywa zapewniającego wytrzymałość nawet w trudnych warunkach,
- w skład zestawu wchodzą skrzynie: płytka, głęboka i skrzynia mobilna,
- wytrzymałe zatrzaski boczne umożliwiają łączenie z innymi skrzyniami systemu PRO-STACK™,
- uszczelki w pokrywie sprawiają że skrzynie są pyłoszczelne oraz wodoodporne (zgodne z klasą odporności IP54),
- skrzynie posiadają otwory umożliwiające założenie kłódki, aby zabezpieczyć zawartość przed kradzieżą (kłódka nie jest dostarczana w zestawie),
- wszystkie skrzynie posiadają wygodne, składane uchwyty do przenoszenia,
- uchwyt teleskopowy w skrzyni mobilnej zapewnia wygodny transport narzędzi.
PARAMETRY TECHNICZNE ZESTAWU SKRZYŃ PRO-STACK, FATMAX, STANLEY [FMST75753-9]:
- pojemność:
- skrzynia płytka: 13,5 l,
- skrzynia głęboka: 22 l,
- skrzynia mobilna: 36 l, - maksymalna nośność:
- skrzynia płytka: 30 kg,
- skrzynia głęboka: 30 kg,
- skrzynia mobilna: 50 kg, - wymiary:
- skrzynia płytka: 440 x 185 x 331 mm,
- skrzynia głęboka: 44 x 176 x 331 mm,
- skrzynia mobilna: 512 mm x 100 mm x 435 mm
| wymiary: | 508 mm x 439 mm x 840mm mm |
| EAN: | 3253569757534 |
| system opakowań: | STANLEY PRO-STACK |
| kraj produkcji: | Izrael |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 9.25 kg |
| długość opakowania: | 50.8 cm |
| szerokość opakowania: | 43.9 cm |
| wysokość opakowania: | 84 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
