wózek transportowy, platforma składana, udźwig 150kg, Stanley [SH-SXWT-PC527]
-
Producent:
-
Kod producenta:SH-SXWT-PC527
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2640 pkt. |
Stalowa platforma transportowa, wózek platformowy, Stanley SH-SXWT-PC527, o ładowności do 150 kg, doskonale sprawdzi się do przewożenia np. materiałów budowlanych, narzędzi, skrzyń narzędziowych, mebli, czy sprzętu AGD.
Wózek wyprodukowany z solidnych profili stalowych, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały i trwały, posiada wytrzymały, składany uchwyt i 4 koła ułatwiające manewrowanie wózkiem.
Wózek posiada stalową platformę transportową o wymiarach 375 x 470 mm. Płaska powierzchnia transportowa ułatwia załadunek i rozładunek przewożonych materiałów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wózek platformowy składany, Stanley [SH-SXWT-PC527]:
- wózek transportowy z kołami o średnicy 100 mm na łożyskach kulkowych zapewniającymi łatwość przewożenia i trwałość,
- sztywny uchwyt zapewnia wygodne manewrowanie wózkiem, a możliwość złożenia uchwytu ułatwia przechowywanie,
- wózek doskonale sprawdzi się do przewożenia np. materiałów budowlanych, narzędzi, skrzyń narzędziowych, mebli, czy sprzętu AGD o wadze do 150 kg,
- konstrukcja wózka wykonana jest z solidnych profili stalowych, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały i trwały,
- posiada stalową platformę transportową o wymiarach 735 x 470 mm,
- płaska powierzchnia platformy ładunkowej zapewnia wygodne układanie i rozładowywanie przewożonego ładunku.
PARAMETRY TECHNICZNE PLATFORMY TRANSPORTOWEJ STANLEY [SH-SXWT-PC527]:
- ładowność: 150 kg,
- wymiary platformy ładunkowej: 735 x 470 mm,
- wymiary wózka rozłożonego (D x S x W): 735 x 470 x 830 mm,
- wymiary wózka złożonego (D x S x W): 735 x 470 x 230 mm,
- liczba kół: 4,
- średnica kół: 100 mm,
- waga: 8,8 kg
| wymiary: | 735 x 470 x 830 mm |
| EAN: | 8717496635273 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 8.9 kg |
| długość opakowania: | 74 cm |
| szerokość opakowania: | 48 cm |
| wysokość opakowania: | 24 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
| producent odpowiedzialny: | Erpatech Sp.z o.o., Ul. Bakaliowa 26, 05-080 Mościska, biuro@erpatech.pl |
