wózek transportowy schodowy, udźwig 200kg, Stanley [SH-SXWT-HT523]
-
Producent:
-
Kod producenta:SH-SXWT-HT523
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5790 pkt. |
Trójkołowy wózek transportowy schodowy, Stanley SH-SXWT-HT523, o ładowności do 200 kg, doskonale sprawdzi się do przewożenia np. materiałów budowlanych, narzędzi, skrzyń narzędziowych, mebli, czy sprzętu AGD.
Wózek wyprodukowany z solidnych profili stalowych, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały i trwały, wyposażony jest w dwie pary potrójnych kół ułatwiających transport ładunku po schodach czy krawężnikach.
Posiada stalową platformę transportową o wymiarach 305 x 240 mm. Płaska powierzchnia transportowa ułatwia załadunek i rozładunek przewożonych materiałów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Stalowy wózek transportowy schodowy, Stanley [SH-SXWT-HT523]:
- wózek transportowy ułatwiający przewożenie ładunku po schodach, czy pokonywanie krawężników lub progów,
- trzy duże, gumowe koła o średnicy 150 mm z dwóch stron wózka sprawiają, że wózek jest bardziej stabilny,
- wózek doskonale sprawdzi się do przewożenia np. materiałów budowlanych, narzędzi, skrzyń narzędziowych, mebli, czy sprzętu AGD o wadze do 200 kg,
- konstrukcja wózka wykonana jest z solidnych profili stalowych, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały i trwały,
- posiada stalową platformę transportową o wymiarach 305 x 240 mm,
- uchwyty z dodatkową ochroną dłoni umożliwiają pewny chwyt i wygodne przewożenie ładunku.
PARAMETRY TECHNICZNE WÓZKA TRANSPORTOWEGO STANLEY [SH-SXWT-HT523]:
- ładowność: 200 kg,
- wymiary platformy ładunkowej: 305 x 240 mm,
- wymiary (D x S x W): 590 x 520 x 1190 mm,
- liczba kół: 2 x 3,
- średnica kół: 150 mm,
- waga: 14 kg
| wymiary: | 590 x 520 x 1190 mm |
| EAN: | 8717496635235 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| masa z opakowaniem: | 14 kg |
| długość opakowania: | 59 cm |
| szerokość opakowania: | 52 cm |
| wysokość opakowania: | 119 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
| producent odpowiedzialny: | Erpatech Sp.z o.o., Ul. Bakaliowa 26, 05-080 Mościska, biuro@erpatech.pl |
