wkrętak udarowy do pobijania 1/4" z zestawem 18 końcówek 70mm, Kraftform Kompakt 900 Set 1, Wera [05018110001] 2go
-
Producent:
-
Kod producenta:05018110001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4617 pkt. |
Profesjonalny wkrętak udarowy do pobijania 921 z zestawem 18 końcówek 1/4" Kraftform Kompakt Set 1 WERA [05018110001] zapakowany w etui kompatybilnym z systemem Wera 2go.
Wkrętak z przełącznikiem funkcji wkręcania i funkcji pobijania do luzowania zapieczonych połączeń śrubowych. Z uchwytem do końcówek z mocowaniem na sześciokąt 1/4". Funkcje mogą być przełączane poprzez pokrętło w dolnej części rękojeści. Funkcja pobijania zapewnia moment obrotowy do 25 Nm.
W skład zestawu wchodzą końcówki udarowe o długości 70 mm do śrub typu Philips, Pozidriv, Torx, Hex oraz do śrub prostych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkrętak udarowy do pobijania z zestawem 18 bitów 1/4", Kraftform Kompakt 900 Set 1, Wera [05018110001]:
- profesjonalna rękojeść z uchwytem do udarowych końcówek sześciokątnych 1/4",
- przeznaczony do luzowania zapieczonych połączeń śrubowych,
- łączy w sobie zalety ręcznych wkrętaków udarowych i wkrętaków z trzpieniem przelotowym,
- funkcja wkręcania i funkcja pobijania mogą być przełączane za pomocą pokrętła w dolnej części rękojeści w zależności od potrzeb,
- funkcja pobijania zapewnia moment wyzwalania do 25 Nm - impuls siły uderzenia młotka jest zamieniany na ruch obrotowy,
- przelotowy trzpień zapewnia przenoszenie siły bez strat,
- gdy funkcja ręcznego pobijania jest wyłączona, można użyć klucza płaskiego w rozmiarze 13 do wspomagania w celu uzyskania większego przeniesienia siły,
- wytrzymały uchwyt przeznaczony jest do bitów sześciokątnych 1/4" wg DIN ISO 1173-C 6.3 i E 6,3,
- rękojeść Kraftform zapewnia przyjemną i ergonomiczną pracę chroniąc dłoń przed powstawaniem pęcherzy i odcisków,
- twarde strefy chwytu umożliwiają szybkie pokręcanie, a miękkie strefy zapewniają przenoszenie wysokich momentów obrotowych,
- 6-kątny kołnierz w dolnej części rękojeści zapobiega staczaniu się narzędzia z miejsca pracy,
- bity udarowe ciągliwo-twarde o wyjątkowej trwałości, wykonane w sposób zapobiegające ich przedwczesnemu złamaniu,
- klucz dynamometryczny dostarczany jest z zestawem 8 kluczy nasadowych z mocowaniem na kwadrat 1/4" i przedłużką, zapakowany w praktyczny etui materiałowym kompatybilnym z systemem Wera 2go.
Parametry i skład zestawu z wkrętakiem udarowym Kraftform Kompakt 900 Set 1 Wera [05018110001]:
- wkrętak udarowy 1/4" do pobijania 921 [05018110001]:
- typ mocowania: sześciokątny 1/4",
- typ rękojeści: Kraftform Plus,
- uchwyt: sześciokątny 1/4",
- maksymalny moment obrotowy: 25 Nm,
- długość całkowita: 163,5 mm,
- waga: 378 g
- końcówki udarowe do stosowania z wkrętakiem udarowym z mocowaniem na sześciokąt 1/4" o długości 70 mm:
- do śrub krzyżowych typu Philips [851 S]: PH1 / PH2 / PH3,
- do śrub krzyżowych typu Pozidriv [855 S]: PZ1 / PZ2 / PZ3,
- do śrub typu TORX [867 S]: TX15 / TX20 / TX25 / TX30 / TX40,
- do śrub imbusowych [840 S Hex-Plus]: 3, 4, 5, 6 mm,
- do śrub płaskich [800 S]: 0,8x4 / 1x5,5 / 1,2x6,5 mm,
- etui 2go,
- zestaw rzepów.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 19 szt. |
| długość całkowita: | 195 mm |
| waga: | 748 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | pojemnik tekstylny |
| EAN: | 4013288222176 |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.748 kg |
| długość opakowania: | 19.5 cm |
| szerokość opakowania: | 8.5 cm |
| wysokość opakowania: | 6.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
