rękojeść z przekładnią planetarną i uchwytem Rapidator do bitów 1/4", Kraftform Turbo, Wera [05057480001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05057480001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3023 pkt. |
Profesjonalna rękojeść Kraftform Turbo firmy WERA [05057480001] z przekładnią umożliwiającą cztery razy większą prędkość pracy oraz z magnetycznym uchwytem szybkomocującym Rapidator do końcówek z mocowaniem na sześciokąt 1/4".
Funkcja turbo może być włączona lub wyłączona po naciśnięciu przycisku. Przełączalna przekładnia planetarna umożliwia mocne wkręcanie i łatwą precyzyjną regulację.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Rękojeść z przekładnią i uchwytem Rapidator do bitó 1/4", serii 826T Kraftform Turbo, Wera [05057480001]:
- profesjonalna rękojeść z uchwytem do grotów i końcówek sześciokątnych 1/4",
- cztery razy szybsza praca uzyskiwana w sposób mechaniczny - bez akumulatora
- włączanie /wyłączanie funkcji TURBO za pomocą jednego przycisku
- przekładnia planetarna - dzięki niej możliwe jest mocne wkręcanie i precyzyjna regulacja
- rękojeść z uchwytem szybkomocującym Rapidaptor umożliwia szybką wymianę grotów i końcówek bez dodatkowych narzędzi,
- uchwyt Rapidator wyposażony w magnes stały gwarantuje niezawodne przytrzymanie narzędzia,
- narzędzie posiada rękojeść Kraftform, która zapewnia wygodną i ergonomiczną pracę chroniąc dłoń przed powstawaniem pęcherzy i odcisków,
- rękojeść Kraftform ma twardą strefę chwytu umożliwiającą szybkie pokręcanie, oraz miękką strefę zapewniającą przenoszenie wysokich momentów obrotowych,
- rękojeść z uchwytem Rapidator przeznaczona jest do grotów sześciokątnych 1/4".
parametry rękojeści Kraftform Turbo Wera [05057480001]
- typ mocowania: sześciokątny 1/4",
- typ uchwytu: Rapidator,
- typ rękojeści: Kraftform Turbo,
- wymiary: 150 x 60 x 45 mm
- waga: 230 g


| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 150 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4013288214591 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.230 kg |
| długość opakowania: | 15 cm |
| szerokość opakowania: | 6 cm |
| wysokość opakowania: | 4.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
