wkrętak udarowy do pobijania 1/4", Kraftform Plus, 921 Wera [05018100001] seria 900
-
Producent:
-
Kod producenta:05018100001
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2720 pkt. |
Profesjonalny wkrętak udarowy 921 z rękojeścią Kraftform Plus z serii 900 WERA [05018100001] z przełącznikiem funkcji wkręcania i funkcji pobijania do luzowania zapieczonych połączeń śrubowych. Z uchwytem do końcówek z mocowaniem na sześciokąt 1/4".
Funkcje mogą być przełączane poprzez pokrętło w dolnej części rękojeści. Funkcja pobijania zapewnia moment obrotowy do 25 Nm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkrętak udarowy do bitów 1/4", serii 900 Kraftform Plus, 921 Wera [05018100001]:
- profesjonalna rękojeść z uchwytem do udarowych końcówek sześciokątnych 1/4",
- przeznaczony do luzowania zapieczonych połączeń śrubowych,
- łączy w sobie zalety ręcznych wkrętaków udarowych i wkrętaków z trzpieniem przelotowym,
- funkcja wkręcania i funkcja pobijania mogą być przełączane za pomocą pokrętła w dolnej części rękojeści w zależności od potrzeb,
- funkcja pobijania zapewnia moment wyzwalania do 25 Nm - impuls siły uderzenia młotka jest zamieniany na ruch obrotowy,
- przelotowy trzpień zapewnia przenoszenie siły bez strat,
- gdy funkcja ręcznego pobijania jest wyłączona, można użyć klucza płaskiego w rozmiarze 13 do wspomagania w celu uzyskania większego przeniesienia siły,
- wytrzymały uchwyt przeznaczony jest do bitów sześciokątnych 1/4" wg DIN ISO 1173-C 6.3 i E 6,3,
- rękojeść Kraftform zapewnia przyjemną i ergonomiczną pracę chroniąc dłoń przed powstawaniem pęcherzy i odcisków,
- twarde strefy chwytu umożliwiają szybkie pokręcanie, a miękkie strefy zapewniają przenoszenie wysokich momentów obrotowych,
- 6-kątny kołnierz w dolnej części rękojeści zapobiega staczaniu się narzędzia z miejsca pracy.
Parametry wkrętaka udarowego Kraftform Plus 921 Wera [05018100001]:
- typ mocowania: sześciokątny 1/4",
- typ rękojeści: Kraftform Plus,
- uchwyt: sześciokątny 1/4",
- maksymalny moment obrotowy: 25 Nm,
- długość całkowita: 163,5 mm,
- waga: 378 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 163,5 mm |
| waga: | 378 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4013288221698 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.378 kg |
| długość opakowania: | 20.5 cm |
| szerokość opakowania: | 7 cm |
| wysokość opakowania: | 4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
