wkrętak ręczny z magazynkiem, uchwyt 1/4", 2go Wera [05051021001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05051021001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2490 pkt. |
Wkrętak ręczny z magazynkiem na bity i z mocowaniem do końcówek 1/4" z serii Kraftform Kompakt 20 w etuii firmy Wera model 05051021001- wygodny i przydatny w wielu sytuacjach.
Niewielkie rozmiary, w rękojeści znajduje się 6 końcówek do podstawowych typów śrub, ergonomiczna rękojeść.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wkrętak z magazynkiem na 6 bitów Kraftform Kompakt 20 z etuii firmy WERA 05051021001:
- posiada na wyposażeniu sześciokątny uchwyt RAPIDATOR o długości 100mm, który można używać z wkrętakiem lub wkrętarką;
- uchwyt RAPIDATOR może pracować z wkrętakiem w opcji wysunietej i schowanej (obrazują to zdjęcia)
- w magazynku który znajduje się w rękojeści znajdują się końcówki 25mm do śrub,
- rękojeść trójkomponentowa, wygodna o ergonomicznym kształcie
- grot z uchwytem 1/4" wyposażonym w magnes pozwalający pewnie przytrzymać zarówno końcówkę jak i śrubę,
- mocne i wytrzymałe etui z możliwością przymocowania do paska i dodatkowych elementów systemu Wera 2go.
wkrętak Kraftform Kompakt 05051021001 w magazynku zawiera:
- końcówka 25mm Philips: Ph1, Ph2,
- końcówka 25mm Pozidrive: Pz1, Pz2
- końcówka 25mm płaska: 1 x 5.5 x 25 mm; 1.2 x 6.5 x 25 mm;
| liczba sztuk w opakowaniu: | 6 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | etui materiałowe |
| EAN: | 4013288098917 |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.266 kg |
| długość opakowania: | 17 cm |
| szerokość opakowania: | 8 cm |
| wysokość opakowania: | 5.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
